top

Pánská běžecká trička

Pánská běžecká trička plně naplní vaše očekávání ohledně technického oblečení. Jejich výhody využije každý běžec, který pravidelně běhá a má naplánovaný každodenní trénink.
103
výrobky
Zobrazení Mřížka Seznam

Produkty 1-54 z 103

na stránce
  1. -10%
    Běžecké tričko Inov-8 Base Elite S/S 3.0 - blue

    wish list

  2. -10%
    Běžecké tričko Inov-8 Base Elite S/S - green

    wish list

Zobrazení Mřížka Seznam

Produkty 1-54 z 103

na stránce

Pánská běžecká trička doplní váš sportovní outfit

Je samozřejmé, že běžecký trénink vyžaduje nošení správného oblečení, které se vyznačuje technickými vlastnostmi. Nejlepší volbou je ten, který je určen pro tento konkrétní typ činnosti. Jejich design je natolik specifický, že se vyznačuje výhodami, které jsou v tomto sportu obzvláště ceněny. Pánská běžecká trička mají všechny hlavní výhody technického oblečení. Jejich jedinečný materiál je promyšlenou kombinací vláken, která se starají nejen o prodyšnost, ale také o účinný odvod vlhkosti. To vše je navrženo tak, aby bylo zajištěno větší pohodlí. Pocit pohodlí se pak přímo promítá do efektivity venkovních 
tréninkových aktivit.

Pánská běžecká trička by měla být dobře padnoucí podle očekávání

Bez podpory pečlivě sestaveného oblečení vám každý další kilometr běhu a každá minuta strávená tréninkem způsobí nepříjemné nepohodlí, místo aby vás uspokojil. Tomu můžete předejít tím, že svůj šatník doplníte pohodlným a praktickým modelem, který bude dokonale odpovídat vašim představám. Správný střih pod běžeckou mikinu nebo membránovou bundu bude také perfektně fungovat. Profilovaný střih s omezeným počtem švů je prakticky bezchybný. Střih doplněný poutavým designem představuje návrh, který se trefí do vkusu mnoha lidí. Výrobci v něm zavádějí mnoho modifikací. Pánská běžecká trička jsou mnohem pohodlnější, pokud návrháři při jejich konstrukci nepoužívají švy. Nepříjemné vředy nebo štípání jsou pak téměř zcela eliminovány. Razantní pohyby paží nebo kroucení trupu nejsou omezeny, takže počet cviků, které můžete provádět v tomto technickém tričku, je výrazně vyšší.

Pro koho budou pánská běžecká trička nejlepší?

Pánská běžecká trička by si měli vybírat dynamičtí běžci na dlouhé tratě, kteří chtějí mít v oblečení oporu. Střih je vyvíjen svědomitě, s ohledem na nejdůležitější řešení pro zvýšení rozsahu pohybu. Široký sortiment obchodu zahrnuje modely různých střihů: Volná, ležérní, mírně vypasovaná a mírně přiléhavá trička. Každá z nich byla ušita se stejným důrazem na kvalitu a detail a dokonale ladí s dalšími vrstvami sportovního oblečení. Pánská běžecká trička se proto snadno přizpůsobí nejen tělu nositele, ale i ostatním částem oblečení, které nosí při tréninku. Každý milovník rychlých tratí a energických městských ulic by proto měl mít ve svém šatníku technické běžecké tričko. Pokud už máte pohodlné běžecké boty a šortky s technickými vlastnostmi, pak je funkční sportovní tričko nutností.

Další výhody pánských běžeckých triček

Stejně jako veškeré technické oblečení se i pánská běžecká trička vyznačují výhodami, které ocení lidé, kteří aktivně využívají svůj volný čas. Aby byla běžci zaručena vysoká úroveň spokojenosti, používá se v oblečení určeném pro tento typ sportu řada moderních materiálových řešení. Výrobci se předhánějí v nabídce co nejfunkčnějších výrobků. Využívají různé technologie ke zlepšení výkonu triček nabízených zákazníkům. Varianty ze syntetických materiálů jsou lehké a během cvičení účinně odvádějí vlhkost od těla. Na druhou stranu pánská běžecká trička z antibakteriálních vláken zůstávají déle svěží. K tomu využívají vlastnosti materiálu, které brání růstu bakterií. Aby se běžec vyhnul nepříjemnému zápachu, jsou běžecká trička obohacena o ionty stříbra. Na první pohled se toto řešení může zdát překvapivé. Je to však odůvodněno vlastnostmi tohoto prvku. Jeho bakteriostatické vlastnosti prodlužují svěžest tkaniny. To však nejsou všechny postupy, které výrobci používají, aby běžecká trička byla stále oblíbenější.