top

Palčáky Rab

Rukavice Rab ® zaručují tepelný komfort a sucho i v těch nejnáročnějších zimních podmínkách. Tyto čepice jsou ideálním řešením pro ty, kterým je opravdu zima.
Zobrazení Mřížka Seznam

2 výrobky

 1. -26%
  Rukavice Rab Storm Mitt - black
  Rukavice Rab Storm Mitt - black
  včetně DPH 1169 Kč
  Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 1249 Kč (-6%)
  Doporučená cena výrobce 1589 Kč (-26%)

  wish list

 2. -22%
  Palčáky Rab Xenon Mitt - black
  Palčáky Rab Xenon Mitt - black
  včetně DPH 1039 Kč
  Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 1049 Kč
  Doporučená cena výrobce 1349 Kč (-22%)

  wish list

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

2 výrobky

Vymazat

Palčáky Rab zaručují optimální teplotu rukou

Britská značka Rab je výrobce horolezeckého vybavení a oblečení, který si získal respekt nejnáročnějších outdoorových fanoušků. Díky nejvyšší kvalitě zpracování a dlouholetým zkušenostem je každý výrobek této značky propracovaný do nejmenšího detailu. Nejinak je tomu u všech modelů rukavice Rab zvláštní pozornost si však zaslouží palčáky Rab Budou skvělou volbou při horských aktivitách v nejchladnějších dnech. Díky svému univerzálnímu stylu a designu jsou vhodné pro zimní trekking i lyžování. Ochrana rukou při zimních aktivitách je nesmírně důležitá! Nadměrné vystavení chladu může vést nejen k podchlazení, ale také k vážným omrzlinám, jejichž následkům je lepší nečelit.

Moderní řešení klíčem k pohodlí

Palčáky jsou výrobky, které jsou ideální pro intenzivní práci. Nabízejí řadu turisticky žádaných vlastností. Především dokonale izolují od chladu díky syntetické izolaci! Péřové lopaty s tímto typem náplně chrání naše ruce před ztrátou optimální teploty (také při kontaktu s vlhkostí na rozdíl od přírodního prachového peří). Použitá řešení pocházejí od známé a ceněné značky PrimaLoft®, která sezónu co sezónu uvádí na trh nové inovace. Palčáky Rab jsou také účinně chráněny proti namočení. V jejich konstrukci se nezřídka používá kombinace membrány a vodoodpudivé vrstvy DWR. Nemusíme se tedy bát, že by nám rukavice zmokly, což by nevyhnutelně vedlo ke ztrátě tepelného komfortu.

Palčáky Rab v nabídce internetového obchodu 8a.cz

V nabídce našeho internetového obchodu 8a.cz v našem internetovém obchodě najdete mimořádně širokou nabídku produktů Rab. Péřové bundy se syntetickou výplní od této značky vám budou skvělým partnerem při zimních výletech do hor. Zajistí maximální ochranu před chladem a srážkami. Jejich odolnost v kombinaci s lehkostí je činí velmi praktickými. Portfolio značky zahrnuje jak pánské, tak dámské modely, takže si každý může najít dokonalý výrobek, který mu padne do ruky!