top

Outwell

Outwell je značka, kterou často najdete v kempech po celém světě. Kempingový nábytek, kempingové stany, spací pytle a matrace tohoto výrobce zajišťují vysoký komfort používání. Podívejte se na kempingové vybavení Outwell pro Vaši dovolenou!
242
výrobky
Zobrazení Mřížka Seznam

Produkty 1-54 z 242

na stránce
  1. Stan pro 5 osob Outwell Dash 5

    wish list

Zobrazení Mřížka Seznam

Produkty 1-54 z 242

na stránce

Outwell – vysoký komfort při každém kempování

Odpočinek v přírodě má v sobě něco kouzelného. Všichni příznivci kempování a značky Outwell to znají. Místo hotelu volí stany a obytné vozy, které jim umožňují přiblížit se přírodě ještě více. Aby nám pohodičku v přírodě nic nenarušovalo, je nutné mít osvědčené vybavení. Stany, kempingové vařiče, skládací nábytek, spací pytle - každý z těchto prvků by se měl vyznačovat maximální spolehlivostí a funkčností. Přesně takové jsou výrobky Outwell. Při kempování se na ně můžete 100% spolehnout. A co je důvodem jejich vysoké kvality? Lidé, kteří značku tvoří, preferují raději dovolenou v přírodě než hotel. Takové zkušenosti jim umožňují navrhovat věci, které jsou nezbytné v průběhu jakéhokoliv kempování. Maximální pohodlí a vynikající funkční vlastnosti nevznikají jen tak náhodou.

Specialisté Outwell naslouchají hlasům svých zákazníků. Nadšenci značky celý rok předkládají své nápady na nové výrobky a řešení, která hledají na trhu s vybavením pro kempování. Značka také provádí svůj výzkum, aby zaručila nejvyšší kvalitu produktů, mimo jiné i laboratorní testy stanů Outwell - jejich voděodolnost a odolnost proti silnému větru. Kromě toho je nesmírně důležitá kontrola kvality. Výrobky opouštějící továrnu jsou kontrolovány na možné závady, takže každý zákazník obdrží otestovaný a plně připravený výrobek k použití. Nabídka společnosti je velmi rozmanitá a zahrnuje téměř veškeré vybavení potřebné pro kempování.

Turistické a rodinné stany Outwell znamenají pohodlí a spolehlivost

Výrobky Outwell jsou připravovány s ohledem na rodinný odpočinek, díky čemuž nabídka této značky zahrnuje vybavení pro dospělé i pro ty nejmenší a dovoluje jim prožít pohodlnou dovolenou mimo město. Významnou část této nabídky tvoří stany Outwell. Výrobce nabízí velké rodinné stany, které dobře poslouží při delším pobytu na jednom místě, nebo turistické stany, s kompaktnějšími rozměry. Podle zamýšleného použití jsou vybaveny různými konstrukcemi, zajišťujícími možnost kompaktního složení nebo větší užitný prostor. Prostorné předsíňky umožňují příjemně trávit čas i za větrného nebo deštiveho počasí. Kromě dobře známých konstrukcí, s rámy z kovových nebo sklolaminátových tyčí, nabízí značka Outwell také nafukovací stany, kde funkci stojanu přebírají nafukovací komory. Doplňují je také přídavné přístřešky a zádveří, které umožňují výrazné zvětšení užitné plochy.

Matrace a spací pytle Outwell

Velmi oblíbeným vybavením je to, díky kterému bude každý Váš večer pohodlný a budete si moct dopřát ničím nerušený spánek. V tomto případě jsou důležité dva prvky – pohodlná matrace a spací pytel Outwell, který Vám zajistí dokonalou izolaci a ochranu před chladem. Tento výrobce Vám nabídne obojí. Pohodlné nafukovací matrace, které se svým pohodlím vyrovnají klasickým postelím, jsou perfektní volbou pro ty největší stany. O něco menší modely jsou ideální pro kempingové stany. Důležité jsou také spací pytle. Outwell nabízí velmi široký výběr modelů, jak typu přikrývky, tak tvaru mumie. Osvědčená syntetická výplň se skvěle hodí na výlety v teplejší části roku, kdy Vám zajistí dokonalý teplotní komfort.

Outwell nabízí široký výběr kempingového nábytku

Velký výběr kempingového nábytku znamená, že si každý najde vhodný model pro sebe. Malé skládací židle nebo kompaktní stolky Vám umožní pohodlně připravovat a užívat si jídlo přírodě. Skládací skříňky na hrnce udrží pořádek v každé turistické kuchyni. Nafukovací pohovky a křesla zase zaručí dokonalé místo k relaxaci a odpočinku. S nábytkem Outwell se budete v každém kempu cítit téměř jako u sebe doma.

Plně vybavená turistická kuchyně

Sortiment výrobce skvěle doplňuje vybavení polní kuchyně. Kompaktní a lehké nádobí a příbory Outwell jsou ideální pro dovolenou v kempu a zajišťují maximální pohodlí při používání a vysokou funkčnost. Obzvláště oblíbená je řada skládacích talířů se silikonovými panely. Díky speciální funkci zaberou mnohem méně místa, když se nepoužívají, takže je snáze sbalíte do malých karavanů nebo do kufru auta. Plynové a elektrické vařiče Outwell Vám zase usnadní přípravu jídel při delším pobytu v kempu.