top

Osvětlení pro práci ve výškách

Osvětlení pro práci ve výškách by se mělo vyznačovat silným světlem, trvanlivostí a odolností proti prachu. Sortiment obchodu zahrnuje profesionální modely, které usnadní práci v náročných podmínkách.
Zobrazení Mřížka Seznam

1 výrobky

 1. -30%
  Pouzdro pro čelovku Petzl Poche Pixa
  Pouzdro pro čelovku Petzl Poche Pixa
  včetně DPH 379Kč
  Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 396Kč -4%
  Doporučená cena výrobce 543Kč -30%

  wish list

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

1 výrobky

Vymazat

Čelovky pro práci - rozdíly v konstrukci

Rozdíl mezi sportovními a turistickými čelovkami a modely určenými pro práci je patrný již při prvním srovnání. Pracovní čelovky se vyznačují mnohem pevnější konstrukcí. U většiny modelů jsou masivní kryty konstruovány tak, aby byla zajištěna maximální odolnost proti rozdrcení nebo pádu svítidla. Skvělé pevnostní parametry se promítají do výjimečné trvanlivosti těchto konstrukcí, které budou sloužit při mnoha pracích. Kromě toho mohou mít pracovní čelovky zvýšenou odolnost proti pronikání vody a prachu. Pevnější konstrukce znamená možnost práce v prašných místech, kde běžné konstrukce odmítají fungovat. V závislosti na modelu mohou být čelovky odolné i vůči vybraným chemikáliím.

Čelní svítilny pro práci ve výškách

Pracovní čelovky jsou nezbytným doplňkem každého pracovníka. Spolu s pracovním postrojem a přilbou pro práci ve výškách, čelové svítilny jsou v některých situacích nezbytnou součástí vybavení. Umožňují provádět práce ve tmě a také přístup do tmavých míst. Nabízíme pouze osvědčené konstrukce, které se dobře fungují v náročných podmínkách. Prodáváme jak modely napájené alkalickými bateriemi, tak modely se zabudovanými akumulátory, které lze dobíjet pomocí dodané nabíječky. To je ideální, pokud čelovku používáte často. Nabízíme také potřebná pouzdra na čelovky, která umožní jejich pohodlnou přepravu a umožní kdykoli přístup ke svítilně.