top

Osvětlení pro práci ve výškách

Osvětlení pro práci ve výškách by se mělo vyznačovat silným světlem, trvanlivostí a odolností proti prachu. Sortiment obchodu zahrnuje profesionální modely, které usnadní práci v náročných podmínkách.
5
výrobky
Zobrazení Mřížka Seznam

5 položek

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

5 položek

na stránce

Čelové svítilny pro práci - rozdíly v konstrukci

Rozdíl mezi sportovními a turistickými světlomety a modely určenými pro práci je patrný již při prvním srovnání. Pracovní světlomety se vyznačují mnohem pevnější konstrukcí. U většiny modelů jsou masivní kryty konstruovány tak, aby byla zajištěna maximální odolnost proti rozdrcení nebo pádu svítidla. Skvělé pevnostní parametry se promítají do výjimečné trvanlivosti těchto konstrukcí, které budou sloužit při mnoha pracích. Kromě toho mohou mít pracovní světlomety zvýšenou odolnost proti pronikání vody a prachu. Pevnější konstrukce znamená možnost práce v prašných místech, kde běžné konstrukce odmítají fungovat. V závislosti na modelu mohou být světlomety odolné i vůči vybraným chemikáliím.

Čelní svítilny pro práci ve výškách

Pracovní čelovky jsou nezbytným doplňkem každého pracovníka. Spolu s průmyslovými postroji a přilba pro práci ve výškách, čelové svítilny jsou v některých situacích nezbytnou součástí vybavení. Umožňují provádět práce ve tmě a také přístup do tmavých míst. Nabízíme pouze osvědčené konstrukce, které se dobře osvědčují v náročných podmínkách. Prodáváme jak modely napájené alkalickými bateriemi, tak modely se zabudovanými dobíjecími bateriemi, které lze dobíjet pomocí dodané nabíječky. To je ideální, pokud čelovku používáte často. Nabízíme také potřebná pouzdra na čelovky, která umožní jejich pohodlnou přepravu a umožní kdykoli přístup ke svítilně.