top

Osvětlení na kolo

Světla na kolo jsou nepostradatelným doplňkem při výletech na kole, při noční jízdě po horských stezkách i při každodenním dojíždění do práce nebo do školy. Nabízíme profesionální světla LED pro přilby a kola.
Zobrazení Mřížka Seznam

2 výrobky

 1. Chyt Petzl Bike Adapt 2
  Chyt Petzl Bike Adapt 2
  včetně DPH 419Kč

  wish list

 2. -27%
  Držák čelovky na přilbu Silva Bar Mount Trail Speed/Cross Trail
  Držák čelovky na přilbu Silva Bar Mount Trail Speed/Cross Trail
  včetně DPH 289Kč
  Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 269Kč (+8%)
  Doporučená cena výrobce 399Kč (-27%)

  wish list

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

2 výrobky

Vymazat

Osvětlení na kolo

Světla na kolo jsou povinnou součástí výbavy jízdního kola po setmění, na kterou bohužel mnoho lidí zapomíná. Vhodné osvětlení na kolo významně zvyšuje bezpečnost, protože upozorňují řidiče a ostatní účastníky silničního provozu na naši přítomnost již z mnoha metrů. Nejjednodušší světla na kolo v kombinaci s odrazkami zajišťují vynikající viditelnost i v té nejtemnější noci. Lidem, kteří obvykle jezdí v noci, není třeba připomínat správné osvětlení jejich kola. Horské nebo lesní cesty představují po setmění zcela novou výzvu. Milovníkům takové extrémní jízdy nestačí jen obyčejné světla na kolo. Profesionální výkonné LED světlo na kolo, které lze připevnit na cyklistickou přilbu, je nepostradatelné.

Osvětlení na kolo si můžete zakoupit v obchodě 8a.cz

V naší nabídce najdete jak klasická světla na kolo, tak výkonná LED světla na přilbu nebo řídítka. Základní přední a zadní světla na kolo nás zviditelní pro ostatní účastníky silničního provozu. Výkonnější přední světla na kolo jsou určena pro dobré osvětlení silnice nebo cesty. Obvykle se vyznačují velmi vysokým světelným výkonem, který dokonale rozezná detaily okolí ve tmě. Velmi oblíbeným řešením pro terénní cyklistiku jsou světla na přilbu, díky kterým můžeme dobře osvětlit zajímavou část cesty. Obvykle se jedná o univerzální modely, které lze použít jak při jízdě na kole, tak při běhu nebo lyžování.