top

Městské batohy Osprey

Městské batohy Osprey ® jsou ergonomicky přizpůsobené vašemu tělu. Příjemné barvy městské kolekce, jejich funkčnost, technické patenty převzaté z horských sbírek hovoří za to, že to bude pravděpodobně váš oblíbený model!
Zobrazení Mřížka Seznam

2 výrobky

na stránce
  1. -23%
    Městský batoh Osprey Daylite - dream purple

    wish list

  2. -23%
    Batoh pro děti Osprey Jet 12 - wave blue

    wish list

Zobrazení Mřížka Seznam

2 výrobky

na stránce
Vymazat

Městské batohy Osprey jsou skvělou volbou pro každodenní použití!

Americká značka Osprey, kterou najdete v horském obchodě 8a.cz nabízí širokou škálu batohů určených nejen do hor, ale i do města. Městské batohy Osprey jsou navrženy tak, aby vám poskytovaly maximální pohodlí a volnost pohybu při každodenních povinnostech ve městě. Ať už cestujete do práce, na univerzitu nebo do školy autobusem, metrem, pěšky nebo na kole. Všude tam, kde záleží na maximální funkčnosti a pohodlí, budou městské batohy Osprey vaším nejlepším partnerem! Vhodně tvarované nosné systémy vám poskytnou maximální oporu a maximálně uleví vašim zádům. Díky systému, který se dokonale přizpůsobí vašim zádům, se batoh téměř pohybuje s vámi. Neomezuje vás v pohybu, což je nesmírně důležité, pokud jste příznivci dynamického pohybu po městě.

Vysoká funkčnost je hlavní předností městských batohů Osprey

Městský batoh by měl být především spolehlivý, pohodlný a funkční. Musí zajistit, aby elektronika uložená uvnitř byla řádně chráněna a izolována od možného poškození. Musí zaručit, že důležité dokumenty nebo knihy, které si bereme s sebou, se nepoškodí nebo nepomačkají. V neposlední řadě si musí poradit s mnoha drobnými předměty, které denně používáme, jako jsou základní léky, brýle, klíče a platební karty. Všechny tyto věci by měly být jasné, mít své místo a být téměř na dosah ruky. A přesně takhle fungují městské batohy Osprey. Díky jejich konstrukci, která je precizní v každém detailu, zde každá drobnost najde své místo. Speciální přihrádka na notebook nebo tablet chrání elektronická zařízení před případnými nárazy. Četné kapsy v podobě organizéru vám umožní nejen uspořádat nejmenší vybavení, ale také v mžiku najít pero potřebné k podpisu smlouvy nebo klíče od kanceláře.

Městské batohy Osprey se vyznačují také příjemným vzhledem. Jejich klasický střih a tlumené barvy se hodí jak ke každodennímu městskému oblečení, tak k elegantnějšímu outfitu. Některé modely nabízejí dva způsoby nošení - jednak jako batoh a jednak jako taška přes rameno. Za zmínku stojí také rozdělení batohů Osprey na pánské a dámské. Liší se nejen po vizuální stránce, ale také funkčností. Dámské modely jsou přizpůsobeny o něco menšímu a kratšímu ženskému trupu. Vzdálenost mezi ramenními popruhy a dnem batohu je jiná. Ramenní popruhy jsou také pohodlnější pro ženy. Celkově se dámské batohy Osprey lépe přizpůsobují tvaru ženského těla a jsou pohodlnější.

Městské batohy Osprey nabízejí inovativní technologie

Značku Osprey si zamilujete pro její vysokou funkčnost. Kromě výše uvedených příkladů se batohy této značky vyznačují materiálem, který je odolný proti mechanickému poškození. Městské batohy Osprey jsou vyrobeny z nylonu s vysokou hustotou. To znamená, že se tento model vyznačuje vysokou odolností, takže vydrží nástrahy letů letadlem, cestování vlakem nebo plnění každodenních povinností. Kromě toho konstruktéři společnosti Osprey pokryli vnější vrstvu tohoto modelu vrstvou TPU. Chrání tašku před deštěm a nečistotami. Díky tomu se nemusíte obávat, že by vaše vybavení bylo zcela promočené. Nespornou výhodou je použití inovativní technologie RFID u batohů Osprey. Do speciální kapsy, kterou je vybavena, se vejdou nejdůležitější doklady, například platební karty. Tato kapsa chrání před krádeží elektronických dat.

Další vlastností, pro kterou městské batohy Osprey oceníte, je pohodlný nosný systém, jehož konstrukce byla převzata z horských modelů. Inovativní nosný systém je zodpovědný za přirozené přizpůsobení celé konstrukce zádům, což se projevuje v maximálním pohodlí při každodenních toulkách. Batoh je navíc stabilizován vertikálně a horizontálně nastavitelným hrudním popruhem a horizontálně nastavitelným bederním pásem. Dokonalé přilnutí batohu k tělu je žádoucí zejména v případě, že do práce nebo na univerzitu chodíte pěšky, jezdíte na koloběžce nebo na kole. Větrací kanálky v zadním panelu zajišťují přirozené větrání zad. Tímto způsobem se přebytečné teplo a vlhkost účinně odvádí ven. Podívejte se do našeho horského obchodu 8a.cz a prohlédněte si naši širokou nabídku batohů do města.