top

Nortec Sport

Nortec Sport je značka s italskými kořeny, která se specializuje na výrobu nesmeků. Nabídka výrobce zahrnuje modely, které dobře poslouží při městských procházkách, horském treku nebo při běhu.
Zobrazení Mřížka Seznam

5 výrobky

 1. -24%
  Turistické nesmeky Nortec Fast - lemon

  wish list

 2. -24%
  Turistické nesmeky Nortec Fast - pink

  wish list

 3. -24%
  Běžecké nesmeky Nortec Trail - orange

  wish list

 4. -24%
  Běžecké nesmeky Nortec Corsa

  wish list

 5. -22%
  Nesmeky Nortec Street

  wish list

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

5 výrobky

Vymazat

Běžecké a turistické nesmeky Nortec Sport

Všechny modely této značky jsou minimalistické nesmeky určené pro použití v lehčím terénu. Jejich konstrukce s elastickým páskem umožňuje snadné a intuitivní upevnění na boty, takže jejich nazouvání a vyzouvání je hračka. Jednotlivé modely se mohou lišit v konstrukčních detailech. Běžecké nesmeky jsou extrémně lehké a lépe se hodí pro běžecké boty. Modely s většími hroty jsou oblíbené na lehčích turistických trasách, kdy není potřeba používat horské mačky. Značka Nortec nabízí také hroty na boty. Jsou ideální pro použití ve městě, když jsou chodníky pokryté ledem nebo sněhem a je nutná větší přilnavost.

Vysoce kvalitní turistické nesmeky

Značka Nortec se již mnoho let specializuje na konstrukci a výrobu nesmeků. Získané zkušenosti se promítají do dokonale propracovaných konstrukcí a vhodného výběru materiálů. Výběrem nesmeků Nortec v obchodě 8a.cz můžete si být jisti jejich vysokou kvalitou a funkčností.