top

Nite Ize

Nite Ize je americká značka, která vyrábí turistické a kempingové doplňky usnadňující život v terénu. Karabiny, popruhy a drobné doplňky jsou vyrobeny z odolných materiálů.
51
výrobky
Zobrazení Mřížka Seznam

51 položek

na stránce
 1. -29%
  Karabina Nite Ize S-Biner #5 - black

  wish list

 2. -26%
  Karabina Nite Ize S-Biner #5 - steel

  wish list

 3. -30%
  Karabina Nite Ize S-Binner #4

  wish list

 4. -23%
  Karabina Nite Ize S-Biner #2 - steel

  wish list

 5. -24%
  Klip Nite Ize HipClip
  Klip Nite Ize HipClip
  138 Kč 182 Kč

  wish list

 6. -28%
  Karabina Nite Ize S-Biner #2 - black

  wish list

 7. -30%
  Sada karabin Nite Ize S-Biner 2-pack - black

  wish list

 8. -25%
  Nite Ize S-Biner #4 Plastic Gate - black

  wish list

 9. -30%
  Sada karabin Nite Ize S-Biner 3-Pack - black

  wish list

Zobrazení Mřížka Seznam

51 položek

na stránce

Široká nabídka produktů Nite Ize

Americká značka se specializuje na drobné vybavení, které rozhodně zvyšuje komfort pohybu při turistických výletech, cestách i v každodenním životě. Jedná se o drobné vybavení od společnosti Nite Ize, které vám umožní dokonale uspořádat všechny drobné předměty. Usnadní vám přepravu chytrého telefonu, dokonale uspořádají svazek klíčů nebo vám umožní udržet pořádek v batohu, ve kterém budete nosit nespočet USB kabelů pro různé nabíječky. Inovativní karabiny, popruhy, nástavce a pouzdra zajišťují maximální pohodlí při používání. Díky inovativním konstrukčním řešením je příslušenství velmi malé při zachování maximální funkčnosti. Hlavně díky těmto dvěma vlastnostem jsou mezi aktivními lidmi tak rychle oblíbené. Příslušenství Nite Ize je oblíbenou volbou pro turistické výlety, cestování na dlouhé vzdálenosti i pro každodenní použití. Nabízíme široký výběr základního vybavení této americké značky, takže zde jistě najdete příslušenství, které potřebujete.

Karabiny a popruhy pro příslušenství Nite Ize

V nabídce tohoto výrobce jsou velmi široce zastoupeny karabiny pro příslušenství. Speciální model ve tvaru písmene S se dvěma uzávěry je ideální pro připevnění různých typů vybavení k batohu, kalhotám nebo na jiná místa. Díky různým velikostem si můžete vybrat optimální verzi pro své potřeby. Větší modely umožňují snadno připevnit láhev s vodou k batohu. Dobře fungují také mini karabinky na klíče Nite Ize, které vám umožní uspořádat nepořádek a umožní vám rychlý přístup k potřebnému klíči. Mnoho karabin pro příslušenství obsahuje další funkce v podobě otvíráku lahví, klíče na matice nebo šroubováku. To umožňuje jejich plné využití.

Elastické vázací dráty Nite Ize Gear Tie® se používají také k upevnění malých zavazadel. Jedná se o velmi jednoduché, ale zároveň revoluční řešení. Elastický drát jednoduše omotáte kolem předmětů, které chcete připevnit, a poté oba konce obtočíte kolem sebe. Je dostatečně tuhý, aby mohl měnit svůj tvar, ale zároveň aby udržel předměty, které jsou s ním spojeny. Menší verze Nite Ize Gear Tie® se s oblibou používají k ukládání kabelů notebooků a sluchátek, aby se zbytečně nezamotávaly. V nabídce jsou také multifunkční survivalové karty. Velikostí se podobají klasickým kreditním kartám, takže se snadno vejdou do každé peněženky a v případě nouze poskytují základní funkce.

Skvělá kariéra příslušenství Nite Ize

Historii značky zahájil Rick Case v roce 1989. Tento kutil vynalezl a uvedl na trh inovativní řešení v podobě čelenky pro připevnění malé svítilny. Tento prototyp dnešních čelovek si rychle získal oblibu a motivoval zakladatele značky k rozšíření sortimentu a uvedení dalších doplňků, které usnadňují každodenní život a cestování. V roce 1998 byly vytvořeny první webové stránky značky, které zvýšily popularitu drobného příslušenství Nite Ize a učinily je dostupnějším. V roce 2011 vzniká oblíbené řešení Gear Tie®, speciální vázací drát, který umožňuje ještě lépe organizovat vybavení na cestách nebo kabely při každodenním používání. V roce 2019 vzniká současné logo značky Nite Ize. Kromě toho výrobce zahajuje kampaň, která má jeho výrobky dostat do širšího povědomí jak mezi běžnými uživateli, tak mezi turisty a cestovateli. Funkční řešení se skvěle hodí na všechny druhy cest.

Výrobky společnosti Nite Ize jsou dostupné po celém světě

Při zakládání své společnosti Rick Case netušil, že se brzy rozroste v celosvětového výrobce turistických doplňků. Dnes značka nabízí více než 500 produktů včetně osvětlení a držáků na tablety a chytré telefony, které jsou oblíbené zejména pro každodenní použití v autech a kancelářích. Produkty Nite Ize v obchodě 8a.cz vám umožní uspořádat vaše zavazadla a ještě lépe je na každé cestě organizovat. Chytré patenty značky vyřeší mnoho problémů - se zamotanými kabely, ztracenými klíči - jak na cestách, na trekingové expedici, tak v každodenním životě. Podívejte se na nejlepší řešení Nite Ize online a zpříjemněte si příští cestu.

Nite Ize – oblíbené kategorie

Trekingové doplňky Nite Ize