top

Nepromokavé bundy The North Face

Bundy do deště THE NORTH FACE® zaručují nejvyšší úroveň ochrany před nepřízní počasí! Značka nabízí širokou škálu modelů pro běh, trekking a turistiku!
Zobrazení Mřížka Seznam

58 výrobky

na stránce
  1. -48%
    Bunda The North Face West Basin Jacket - olive

    wish list

  2. -48%
    Bunda The North Face Printed Venture 2 Jacket - red

    wish list

Zobrazení Mřížka Seznam

58 výrobky

na stránce
Vymazat

The North Face nepromokavé bundys - legendární ochrana

Existují outdoorové společnosti, které si i nezúčastnění lidé spojují s horami. Jedním z nich je legendární výrobce oblečení a obuvi The North Face. Jejich výrobky již desítky let podporují himálajské horolezce při výstupech na nejtěžší vrcholy světa. Díky tomu značka navrhuje neuvěřitelně pokročilé konstrukce. Zkušenosti získané při tvorbě profesionálních oděvů a technologie osvědčené v oboru umožňují vytvářet vynikající výrobky pro spotřebitele. Bundy do deště značky North Face budou proto ideální volbou jak pro začínající turisty, tak pro ty nejzkušenější. V nabídce najdete řadu modelů založených na nejmodernější membránové technologii, které vám poskytnou maximální ochranu před deštěm! Stále více modelů je také šetrných k životnímu prostředí. Tkaniny, které jsou v nich použity, pocházejí z recyklovaných zdrojů a impregnace DWR není založena na škodlivých sloučeninách PFC.

Čím se FUTURELIGHT™ liší od ostatních membrán na trhu

Z mnoha technologií navržených tak, aby vás ochránily před deštěm, rozhodně vyniká patentovaná membrána FUTURELIGHT™ této značky. Tato inovativní technologie, která byla uvedena na trh teprve před několika sezónami, zcela nově definovala koncept membránového oblečení. Bundy do deště The North Face jsou vybaveny technologií FUTURELIGHT™ pro nebývalou prodyšnost. Návrháři značky chtěli vytvořit oblečení do deště, které by se nemuselo svlékat při extrémní námaze. Prodyšnost, kterou tato membrána zajišťuje, umožňuje okamžité odpařování potu vznikajícího na pokožce během aktivity! To je způsobeno zcela novým výrobním procesem membrány. Membrána je vyrobena nástřikem mikroskopických vláken, takže její struktura je nepravidelná. Zastavuje kapky vody a zároveň umožňuje rychlý odchod vodních par od pokožky. Bundy do deště značky North Face se proto dobře osvědčí i v technicky náročném terénu. Poskytují maximální podporu, chrání před povětrnostními vlivy a nabízejí jedinečnou prodyšnost pro větší pohodlí.

The North Face nepromokavé bundys v internetovém obchodě 8a.cz

V nabídce našeho obchodu najdete mnoho modelů bund této renomované značky. Od běžeckých po turistické bundy. Ať už si vyberete cokoli, sáhnete po vyspělém produktu, který vám poskytne maximální pohodlí i za nepříznivého počasí. Pokud tedy chcete udržet svou pleť suchou, je to správné řešení. Kolekce zahrnuje pánské i ženské bundy do deště od The North Face! Legendární kvalita a skvělé technické provedení, to je perfektní volba!