top

Nepromokavé bundy Salewa

Pláštěnky SALEWA® jsou pokročilé modely, které lze použít pro pěší turistiku i trekking s těžkým batohem. Moderní membránové konstrukce poskytují ochranu před srážkami a větrem.
Zobrazení Mřížka Seznam

24 výrobky

na stránce
  1. -40%
    Nepromokavá bunda Salewa Pelmo PTX 2L Jacket - black

    wish list

Zobrazení Mřížka Seznam

24 výrobky

na stránce
Vymazat

Nepromokavé bundy Salewa - dokonalá ochrana

Značka Salewa je z dobrého důvodu jedním z nejuznávanějších a nejrespektovanějších výrobců outdoorového oblečení a obuvi na světě. Jejich konstrukce založené na nejkvalitnějších materiálech a podpořené moderními technologiemi poskytují maximální úroveň ochrany před nepřízní počasí. Bundy do deště značky Salewa jsou ideální pro začátečníky i pokročilé turisty. Široká nabídka produktů vám umožní snadno si vybrat model, který vyhovuje vašim potřebám. Za zmínku stojí také skutečnost, že výrobky této uznávané značky jsou vyráběny způsobem šetrným k životnímu prostředí. Nenajdete zde například hydroizolační prostředky na bázi škodlivých PFC. Bunda je často oceněna mezinárodním nezávislým certifikátem bluesign®.

Jaký model si vybrat?

Pokud nejste odborníkem na danou problematiku, možná vás překvapí množství možností a cenové rozpětí produktů v této kategorii. Bundy do deště značky Salewa byly vyvinuty s ohledem na začátečníky i pokročilejší uživatele. Pokud s outdoorovým dobrodružstvím teprve začínáte nebo hledáte univerzální bundu, kterou si můžete vzít s sebou na každodenní procházku se psem nebo na krátkou túru, sáhněte po modelech s membránou Powertex. To vám poskytne vysokou úroveň ochrany před mokrem a zároveň prodyšnost, která je co nejpohodlnější. Pokud však hledáte 100% nepromokavou konstrukci, model s technologií GORE-TEX® je ideální volbou! Tento typ membrány zastaví nejen srážky, ale také vítr. Nepromokavé bundy využívající tuto pokročilou technologii zaručují maximální prodyšnost. Pokud tedy podnikáte náročné procházky nebo dlouhé túry, vyplatí se po něm sáhnout, abyste si zajistili komfort suché pokožky během intenzivní námahy!

Makintoshe Salewa v obchodě 8a.cz

V nabídce našeho obchodu najdete řadu modelů renomované značky. Počínaje nejjednoduššími modely a konče třívrstvými lamináty. Vhodně zvolený výrobek vám poskytne maximální ochranu a pohodlí. Pokud tedy milujete pobyt v přírodě a nechcete se vzdát svých aktivit za nepříznivého počasí, není třeba váhat. Kolekce zahrnuje pánské i dámské bundy do deště Salewa. Pokud po nich sáhnete, pořídíte si výrobek nekompromisní kvality, který se stane vaším společníkem na mnoho dalších turistických sezón.