top

Návleky Rab

Chrániče na boty Rab jsou různé modely připravené pro horské aktivity. Nízké a vysoké chrániče jsou vhodné pro horskou, trekingovou a turistickou obuv.
Zobrazení Mřížka Seznam

3 výrobky

 1. -11%
  Návleky na boty Rab Muztag GTX Gaiter - black
  Návleky na boty Rab Muztag GTX Gaiter - black
  včetně DPH 1849 Kč
  Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 1949 Kč (-5%)
  Doporučená cena výrobce 2079 Kč (-11%)

  wish list

 2. -14%
  Návleky Rab Muztag GTX Gaiter - ascent red
  Návleky Rab Muztag GTX Gaiter - ascent red
  včetně DPH 1779 Kč
  Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 1699 Kč (+5%)
  Doporučená cena výrobce 2079 Kč (-14%)

  wish list

 3. -23%
  Návleky Rab Trek Gaiter - atlantis
  Návleky Rab Trek Gaiter - atlantis
  včetně DPH 1029 Kč
  Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 1039 Kč
  Doporučená cena výrobce 1349 Kč (-23%)

  wish list

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

3 výrobky

Vymazat

Chrániče na boty Rab do každého terénu pro všechny venkovní podmínky

Pokud vyrážíme do hor, má správně zvolené oblečení velký význam pro náš tepelný komfort. Jedním z jeho prvků by měly být chrániče horských bot. Ochrání naši obuv před promočením při intenzivním dešti a před kameny na suchém a sypkém povrchu. Boty Rab jsou ideální volbou pro nejnáročnější uživatele. Dobře se hodí k vysokým i nízkým botám. Rab se stará o životní prostředí a při výrobě chráničů používá recyklované materiály. Chrániče této značky tak budou nejen praktické, ale také mimořádně udržitelné.

Široká nabídka modelů s membránou GORE-TEX® i bez ní

Boty Rab nabízejí širokou škálu modelů, které jsou ideální pro všechna roční období. V létě můžete sáhnout po extrémně lehkých modelech, které velmi dobře dýchají, a proto jsou vhodné pro vyšší teploty. Správný model vám pomůže minimalizovat riziko bolestivých odřenin a zranění, které může způsobit i malé množství písku nebo kamínků uvnitř boty. Pro ty, kteří hledají nekompromisní ochranu, však doporučujeme modely s membránou. Řešení kultovní značky GORE-TEX® zajišťuje naprostou nepromokavost. Membránové chrániče bot jsou proto ideální do deště a mokrého terénu. Boty Rab Boty Rab jsou konstrukcí propracovanou do nejmenšího detailu, která se dokonale přizpůsobí vašim botám. Každý prvek, od zipu až po taháčky se zarážkami, jsou vysoce kvalitní komponenty, které zaručují nejvyšší úroveň spolehlivosti.

Podívejte se na chrániče Rab v nabídce online obchodu 8a.cz

V nabídce našeho internetového obchodu 8a.cz najdete široký výběr produktů britského výrobce. Od lehkých podupávacích bot až po membránové horské bundy pro zkušené horolezce. Správná sada horského oblečení vám zajistí ochranu a pohodlí za všech podmínek. V široké nabídce modelů a velikostí si vybere každý milovník trekkingu. Za zmínku stojí také proekologický přístup značky, protože v této kategorii je jen málo produktů vyrobených z recyklovaných materiálů.