top

Návleky La Sportiva

Odolné modely La Sportiva jsou ideální pro turistiku a běžecké lyžování. Různé modely dobře fungují s trekingovou, turistickou a běžeckou obuví. Podívejte se na odolné a spolehlivé chrániče bot La Sportiva do sněhu a bláta!
Nenašli jsme žádné výrobky odpovídající Vašemu dotazu.
Vymazat

Návleky La Sportiva s ochranou těla - ideální volba pro běhání v horách

Značka La Sportiva je jedním z nejznámějších a nejuznávanějších výrobců outdoorového oblečení a obuvi na světě. V její kolekci najdete prakticky všechny prvky horské výstroje, které vám umožní zdolávat kilometry horských tras v maximálním pohodlí. Návleky La Sportiva jsou lehké konstrukce, které jsou určeny především běžcům. Hodí se však nejen při běžeckém lyžování, ale také jako nouzová ochrana před proměnlivým horským počasím při trekingu.

Moderní design pro vynikající pohodlí

Příčníky La Sportiva jsou modely, které jsou vyrobeny ze syntetických tkanin. Jsou velmi lehké a mimořádně odolné. Chrániče bot jsou propracované do nejmenších detailů. Kombinace přiléhavého střihu, jednoduchého systému nasazování a silikonové úpravy znamená, že chrániče pevně drží na všech typech obuvi. Vodoodpudivá tkanina účinně snižuje riziko promočení. Nemusíte se tedy bát, že by se vám do horských nebo běžeckých bot dostala voda. La Sportiva Voděodolné boty jsou vhodné nejen na podzim a zimu. Ačkoli je tento typ vybavení spojován především s použitím během srážek, je ideální i pro léto! Jejich konstrukce chrání nohy před nežádoucím kontaktem s kameny nebo pískem. Takoví "vetřelci" mohou vést k bolestivým odřeninám. Pokud tedy běháte nebo chodíte po volném povrchu, budou chrániče bot dobře fungovat i s nízkými botami nebo trailovými botami.

Podívejte se na nabídku kombinéz La Sportiva v horském obchodě 8a.cz

V nabídce internetového obchodu 8a.cz najdete širokou nabídku výrobků této ceněné italské značky. Od chráničů bot až po Obuv La Sportiva Kombinace jehlového podpatku a správné obuvi ochrání vaše nohy před nepřízní počasí a kameny. Zaručuje tak maximální pohodlí při zdolávání všech druhů horských tras, a to jak v zimě, tak v létě. Modely se prodávají v různých velikostech, takže je můžete úspěšně přizpůsobit své obuvi.