top

Návleky Inov-8

Inov-8 Stuffers jsou lehké a krátké modely, které si rádi vybírají lidé pohybující se rychleji na horských stezkách. V teplejší části roku jsou ideální na nízké boty. Krátké chrániče bot Inov-8 skvěle doplní přístupovou nebo běžeckou obuv.
Zobrazení Mřížka Seznam

1 výrobky

 1. -10%
  Běžecké návleky Inov-8 All Terrain Gaiter - black
  Běžecké návleky Inov-8 All Terrain Gaiter - black
  včetně DPH 659Kč
  Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 619Kč (+7%)
  Doporučená cena výrobce 734Kč (-10%)

  wish list

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

1 výrobky

Vymazat

Běžecké a turistické návleky Inov-8

Britská značka Inov-8 je výrobce mimořádně vyspělého běžeckého oblečení a obuvi. Kdo jiný než obyvatelé ostrova by měl věnovat zvláštní pozornost správnému běžeckému oblečení? Dlouhotrvající bláto, srážky nebo sypký povrch na stezkách mohou náš běh rychle proměnit v utrpení. Návleky Inov-8 jsou proto dokonalým doplňkem každého běžeckého outfitu. Obzvláště dobře fungují s boty Inov-8. Speciální systém totiž umožňuje mimořádně rychlé, účinné a bezpečné připevnění ke kompatibilním modelům obuvi. Široká škála velikostí vám však umožní přizpůsobit podložky modelům jiných značek!

Ultralight konstrukce pro maximální pohodlí

Trailová obuv Inov-8 jsou modely vyrobené z extrémně lehkých materiálů. Ty se však vyznačují nejen nízkou hmotností, ale také mimořádnou odolností. Elastická konstrukce dokonale přilne k našemu tělu a chrání nás před sypkým povrchem nebo občasným deštěm. Do bot se nedostanou drobné kamínky a písek, které v lepším případě způsobí nepohodlí a v horším případě nás donutí k nucené zastávce během běžeckého závodu. Díky speciální povrchové úpravě vás návleky Inov-8 ochrání nejen před kameny, ale také před vlhkostí. Ať už v podobě dlouhotrvajícího bláta na stezce, nebo v případě krátkého deště či sněžení. Kamaše nedovolí, aby se do bot dostala vlhkost, která by nepochybně vedla k rychlému nepohodlí.

Podívejte se na řadu návleků na tělo od společnosti Inov-8 v našem internetovém obchodě. 8a.cz

V nabídce našeho e-obchodu 8a.cz najdete široký výběr produktů této renomované britské značky. Její výrobky uspokojí příznivce terénního běhu s největšími zkušenostmi. Ultralehké konstrukce určené do specifických povětrnostních podmínek jsou zárukou dokonalé podpory. Návleky Inov-8 budou dokonalým doplňkem každého běžeckého outfitu. Ať už je na stezce slunečné počasí, nebo břečka a mrznoucí déšť, budou fungovat po celý rok.