top

Návleky Extremities

Chrániče na botyy Extremities chrání vaše boty před snadným přístupem bláta a sněhu. Je nezbytnou součástí vybavení při horské turistice a výstupech na vrcholy v nepříznivých povětrnostních podmínkách.
Zobrazení Mřížka Seznam

3 výrobky

 1. -14%
  Návleky Extremities Novagaiter GTX - black
  Návleky Extremities Novagaiter GTX - black
  včetně DPH 1519 Kč
  Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 1339 Kč (+14%)
  Doporučená cena výrobce 1784 Kč (-14%)

  wish list

 2. -28%
  Chrániče Extremities Tay Ankle Gaiter GTX - black
  Chrániče Extremities Tay Ankle Gaiter GTX - black
  včetně DPH 979Kč
  Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 1029 Kč (-4%)
  Doporučená cena výrobce 1364 Kč (-28%)

  wish list

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

3 výrobky

Vymazat

Návleky Extremities do všech horských podmínek

Vhodně zvolené oblečení při horských aktivitách má velký význam pro naše pohodlí. Chrániče horských bot jsou oblíbené již mnoho let. Boty Extremities jsou ideální volbou pro náročné turisty. Jsou k dispozici v nízkém i vysokém střihu. Lze je tedy používat po celý rok, a to jak při letních horských výletech, tak při zimních túrách. Chrániče bot zajišťují ochranu nohou před vodou i drobnými kamínky a pískem. Značka Extremities je zárukou nejvyšší kvality zpracování!

Konstrukce bez kompromisů s membránou GTX®

Čalounění sedadel Extremities je vyrobeno z pevných syntetických tkanin, které jsou navrženy tak, aby odolaly náročným horským podmínkám. Především jsou však vodotěsné! Je to díky membráně GORE-TEX®, která je v outdoorovém světě dobře známá. Díky své mikroporézní struktuře nepropouští vodu v podobě deště nebo sněhu. Jednotlivé póry jsou však schopny účinně odpařovat přebytečnou vlhkost z pokožky během cvičení. Výsledek? Boty i kalhoty jsou chráněny před promočením a my si můžeme užívat příjemný pocit sucha. Extremities Vycpané boty jsou skvělé nejen do srážek! Pokud je v teplých dnech nosíte pod kalhotami, zabráníte drobným kamínkům nebo písku, aby se dostaly do bot, což účinně minimalizuje riziko nepohodlí. Záleží jen na vás, zda zvolíte krátké nebo zvýšené chrániče bot Extremities.

Podívejte se na čalounění Extremities v internetovém obchodě 8a.cz

V našem internetovém obchodě najdete široký výběr produktů této renomované značky. Od lehkých podupávacích bot až po Rukavice GORE-TEX Extremities Každý z výrobků této značky je vyroben z materiálů vynikající kvality. Díky tomu se vyznačují mimořádnou odolností bez ohledu na podmínky použití. Proto jsou boty Extremities oblíbenou volbou těch nejzkušenějších a nejnáročnějších turistů. Modely jsou k dispozici v různých střizích a velikostech, což umožňuje přizpůsobit je jakýmkoli povětrnostním podmínkám.