top

Návleky Climbing Technology

Chrániče na boty Climbing Technology jsou klasické chrániče bot vyrobené z velmi pevných materiálů. Jsou ideální pro výstupy na horské vrcholy a účinně chrání boty před sněhem a blátem.
Zobrazení Mřížka Seznam

1 výrobky

 1. -15%
  Stuptuty Climbing Technology Prosnow Gaiter - black
  Stuptuty Climbing Technology Prosnow Gaiter - black
  včetně DPH 959Kč
  Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 969Kč (-1%)
  Doporučená cena výrobce 1139 Kč (-15%)

  wish list

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

1 výrobky

Vymazat

Návleky Climbing Technology pro milovníky horských dobrodružství

Při zdolávání horských tras nám správně zvolené oblečení a vybavení umožní zajistit maximální pohodlí. Mezi příznivci trekkingu jsou chrániče bot oblíbené již mnoho let. Climbing Technology obuv je klasická konstrukce z pevných materiálů. Ty odolají zubům maček a srážkám. Vysoký střih ochrání nejen naše boty, ale i nohavice kalhot před promočením. Díky vysoké kvalitě zpracování a zkušenostem značky jsou její chrániče ideální volbou pro nejnáročnější turisty a turistky.

Proč vlastně potřebujeme chrániče bot?

Chrániče bot Climbing Technology jsou vynikající volbou do hor. Navzdory zdání nejsou chrániče bot výhradně zimní výbavou. Vhodně zvolený model se osvědčí při trekingu, kdy jsme vystaveni dešti i sněhu, ale také za sucha. Především nás ochrání před uvolněným povrchem v podobě drobných kamínků nebo písku. Toto zdánlivě malé nepohodlí může při překonávání dlouhých vzdáleností vést ke skutečně bolestivým zraněním. Návleky Climbing Technology jsou modely vyrobené z voděodolných materiálů. Díky tomu jsou ideální pro použití v hlubokém sněhu nebo při srážkách. Tyto tkaniny budou díky své pevné konstrukci vynikající volbou při nošení maček. Důvodem je minimalizace rizika poškození bot nebo kalhot v důsledku zachycení o zuby.

Podívejte se na nepromokavé oblečení Climbing Technology v nabídce obchodu 8a.cz

V nabídce našeho internetového obchodu 8a.cz najdete obrovský výběr produktů této světoznámé outdoorové značky. Od návleky po Climbing Technology Každý výrobek je vyroben z kvalitních materiálů, které zaručují dlouhou životnost. Díky tomu budou vaše nově zvolené chrániče bot dobře sloužit po mnoho dalších sezón. Díky jejich univerzálnosti je můžete používat téměř po celý rok. Chrániče se vyrábějí v různých velikostech, takže si každý může vybrat ten správný model pro svou výšku. Po chráničích bot CT proto mohou sáhnout jak ženy, tak muži.