top

Nástupové boty Dynafit

Lezecké boty Dynafit® zaručují skvělou přilnavost k zemi a tření na skalnatých úsecích stezky. Pohodlný systém šněrování umožňuje, aby se bota dokonale přizpůsobila noze a zajistila bezpečnost a pohodlí.
Zobrazení Mřížka Seznam

4 výrobky

 1. -22%
  Dámská nástupová obuv Dynafit Transalper - marine blue/beet red
  Dámská nástupová obuv Dynafit Transalper - marine blue/beet red
  včetně DPH 3679 Kč
  Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 3559 Kč (+4%)
  Doporučená cena výrobce 4750 Kč (-22%)

  wish list

 2. -27%
  Boty GORE-TEX dámské Dynafit Transalper GTX - alloy/blk
  Boty GORE-TEX dámské Dynafit Transalper GTX - alloy/blk
  včetně DPH 3599 Kč
  Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 3469 Kč (+4%)
  Doporučená cena výrobce 4950 Kč (-27%)

  wish list

 3. -28%
  Nástupové boty Dynafit Transalper GTX - dawn/blueberry
  Nástupové boty Dynafit Transalper GTX - dawn/blueberry
  včetně DPH 3959 Kč
  Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 3819 Kč (+4%)
  Doporučená cena výrobce 5500 Kč (-28%)

  wish list

 4. -26%
  Nástupové boty Dynafit Transalper GTX - alloy/black out
  Nástupové boty Dynafit Transalper GTX - alloy/black out
  včetně DPH 3649 Kč
  Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 3519 Kč (+4%)
  Doporučená cena výrobce 4950 Kč (-26%)

  wish list

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

4 výrobky

Vymazat

Nástupové boty Dynafit - snadno a rychle

Jak se na značku Dynafit jejich nástupové boty se výrazně liší od ostatních možností na trhu. Zaměřují se na dosažení co nejnižší hmotnosti! Pokud se tedy v horách pohybujete rychle a nalehko, jsou nástupové boty Dynafit ideální volbou! Boty byly vyvinuty pro přístupy od stěny ke stěně na technicky náročných stezkách. Přiléhavý střih umožňuje přesné došlápnutí, které je v náročném terénu nezbytné. Poutko na patě umožňuje připevnit boty k úvazku během samotného výstupu. Minimální hmotnost vás nebude zatěžovat a robustní konstrukce znamená, že přístupové boty Dynafit budou nedílnou součástí vaší horské výbavy po mnoho dalších sezón.

Moderní design

Nástupové boty Dynafit jsou vyráběny výhradně z těch nejkvalitnějších materiálů. Podle svých preferencí si můžete vybrat modely se svrškem z prodyšného textilního materiálu nebo semiše. Druhá možnost zahrnuje použití známé membrány GORE-TEX®. To chrání vybraný model před namočením. Její pohodlná prodyšnost také minimalizuje riziko přehřátí nohou. Klasické tkaničky byly nahrazeny rychloupínacím systémem. Díky tomu si můžete nástupové boty Dynafit během chvilky přizpůsobit svým preferencím. Navíc je tkanička schovaná pod speciální ochranou, která minimalizuje riziko zachycení tkaničky o překážky na trase. Svršek je v místech nejvíce ohrožených mechanickým poškozením vybaven gumovou botkou. Jedním z nejdůležitějších prvků nástupových bot Dynafit je bezpochyby podrážka Pomoca® Speed MTN. Díky své pružnosti poskytuje pohodlí. Její měkká guma zaručuje vysokou přilnavost a vynikající tření. Díky tomu můžete v nástupoých botách Dynafit s jistotou zdolávat jednodušší lezecké cesty.

Nabídka nástupové obuvi Dynafit 8a.cz

V nabídce internetového obchodu 8a.cz Najdete zde dámské i pánské nástupové boty Dynafit Když si je vyberete, získáte extrémně lehkou a odolnou konstrukci, která vám umožní efektivně překonávat technicky náročné stezky. Úzký profil boty usnadňuje přesné kroky na malých stupních. Nástupové boty Dynafit jsou ideální volbou pro každého, kdo hledá extrémně lehké a funkční vybavení. Díky jejich kvalitě vás nikdy nezklamou.