top

Muži

Pánské oblečení do náročných podmínek. Odolné trekové boty vám umožní zdolat stovky kilometrů tras. Námi nabízené modely se osvědčí na výletech i horských expedicích. Naše nabídka zahrnuje trekingovou, horskou a turistickou obuv a oblečení pro všechny outdoorové nadšence.
306
výrobky
Zobrazení Mřížka Seznam

Produkty 1-54 z 306

na stránce
 1. -26%
  Bunda Columbia Pike Lake Jacket - dark mountain/spruce

  wish list

 2. -25%
  Boty Columbia Peakfreak II Outdry - black/white

  wish list

 3. -25%
  Rukavice Columbia Whirlibird Glove - black

  wish list

 4. -25%
  Rukavice Columbia Whirlibird Glove - marionberry

  wish list

 5. -30%
  Kalhoty Columbia Passo Alto III Heat Pant - black

  wish list

Zobrazení Mřížka Seznam

Produkty 1-54 z 306

na stránce

Testované pánské turistické oblečení

Velmi široká nabídka pánského outdoorového oblečení usnadňuje lidem, kteří provozují zcela odlišné aktivity, najít model určený přímo pro ně. Výrobci, jako jsou The North Face, Salewa, Salomon, Arcteryx, Columbia, zaručují nejvyšší kvalitu a vynikající výkon. Naše pánské turistické oblečení a obuv zahrnuje modely pro výlety v lehčím terénu i horské expedice. Vyberte si to nejlepší oblečení, které je k dispozici na 8a.cz! Různé střihy a materiály používané u trekingového a horského oblečení vám umožní vybrat si ty správné pánské bundy a kalhoty pro turistiku, horolezectví nebo dálkovou expedici.

Specializované horské oblečení určené pro lezení nabízí především velkou volnost a také velmi dobré přizpůsobení postavě. Nepřekáží při následných pohybech a zároveň je velmi lehká. Horské bundy a kalhoty jsou určeny pro horolezce a himálajské lezce, ale také pro turisty, kteří se vydávají na náročnější cesty k vrcholu. Díky špičkovým značkám se každý může vybavit sadou oblečení, která se neliší od toho, co mají k dispozici profesionálové. Design pánského trekingového oblečení je poněkud odlišný. Zde je kladen důraz na vysokou odolnost a pevnost. Výztuhy, které se často používají u kalhot a bund, nejsou jen na ozdobu, ale mají velmi důležitou funkci. Chrání oděv před snadným roztržením o kameny nebo rychlým odřením o popruhy batohu. Na druhou stranu pánské turistické oblečení zahrnuje výrobky nabízející zvýšený komfort a velké množství funkčních kapes. Jsou ideální volbou pro horské stezky i méně náročné výlety. Strohý styl použitý u vybraných výrobků osloví tradicionalisty, zatímco nejnovější návrhy překvapí svou inovací.

Pánské trekové, horské, trailové a běžné boty

Nabízíme široký výběr obuvi pro horské aktivity, která poskytuje jedinečnou přilnavost v tom nejnáročnějším terénu. Klasické pánské trekové boty jsou bezkonkurenčním společníkem na dlouhých výletech po stezkách. Vhodně zvolená obuv vám umožní pohodlně překonat stovky kilometrů. Lehčí turistická obuv se hodí na výlety v lehčím terénu. Poskytujeme také profesionální horskou a horolezeckou obuv pro expedice na nejvyšší vrcholy světa. Jedná se o pokročilé konstrukce vyrobené speciálně pro extrémní povětrnostní a terénní podmínky. Velmi tuhá, dodatečně zateplená horská obuv musí zvládnout i ty nejtěžší podmínky, které se v terénu vyskytují. Pro milovníky letního lezení nabízíme lehké lezečky. Jsou vyrobeny z extrémně přilnavých typů gumy a umožňují jak zdolávání nejtěžších cest na světě, tak vstup do světa lezení každému nováčkovi. Nezapomínáme ani na dny, které je třeba věnovat každodenním povinnostem. Právě s ohledem na ně jsme vytvořili modely připomínající pánské trekové boty a pohorky, ale vhodně přizpůsobené požadavkům městského terénu. Nabízejí maximální pohodlí a nižší hmotnost, jsou ideální pro každodenní použití milovníky hor.

Příslušenství pro pánské trekingové oblečení a obuv

Pánské turistické oblečení a obuv jsou pouze základem vybavení. K jeho doplnění je nezbytné příslušenství, které je často přehlíženo. Doplňky, jako jsou brýle, kukly, chrániče bot (návleky) a impregnace na horské oblečení, jsou dokonalým doplňkem špičkových modelů. Nabízíme také příslušenství k obuvi. Díky nim zůstane pánská obuv - treková, běžecká nebo horolezecká - v perfektním stavu a ještě déle voděodolná. Vosky, impregnace ve spreji a krémy, které jsou v péči o obuv nepostradatelné, dokonale ochrání svršek před nepříznivými podmínkami. V případě potřeby poskytujeme také náhradní tkaničky nebo vložky, které mohou úspěšně nahradit ty původní a nabízejí stejně vysokou odolnost a spolehlivost.

Internetový obchod 8a.cz - široký výběr špičkových značek

Obuv a pánské turistické, trekingové a horské oblečení nabízené v našem obchodě pochází od špičkových outdoorových značek. Oceňují je turisté i milovníci hor. Nejlepší výrobci jsou zárukou jedinečných střihů a nejkvalitnějších materiálů. Každý model je speciálně navržen s ohledem na konkrétní činnost, díky čemuž si každý najde ten, který je určen právě jemu.