top

MoG

MoG, neboli Masters of Gloves, je značka specializující se na navrhování a výrobu taktických a specializovaných rukavic. Její nabídka zahrnuje rukavice pro milovníky vojenství a buschcraftu, stejně jako modely odolné proti pořezání, ohnivzdorné rukavice nebo rukavice pro práci s lanem.
Filtry (1)
Filtry
  1. hnědý
Zobrazení Mřížka Seznam

1 výrobky

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

1 výrobky

Vymazat

MoG - Masters of Gloves

Historie značky MoG začala v roce 2017, kdy se její zakladatelé rozhodli doplnit trh se specializovanými rukavicemi pro profesionály. Přestože již existovalo mnoho modelů ochranných rukavic, většina z nich neposkytovala dostatečný komfort. Díky dlouholetým zkušenostem s výrobou osobních ochranných prostředků měli znalosti potřebné k navržení skvělých modelů určených pro mnoho činností. Jedním z prvních modelů značky byly rukavice chránící proti propichu jehlou. Brzy následovaly vynikající taktické rukavice MoG. Poptávka po vysoce kvalitních rukavicích vedla k vytvoření značky Master of Gloves zaměřené výhradně na navrhování a výrobu rukavic nejvyšší kvality.

Proč si vybrat rukavice MoG?

Společnost Master of Gloves se specializuje na výrobu rukavic. Celý proces vývoje nového výrobku, od nápadu přes návrh až po výrobu rukavic, je pečlivě sledován a podřízen tomu, aby byl konečný výrobek pohodlný a poskytoval maximální ochranu. Vše začíná nasloucháním potřebám uživatelů a sledováním toho, jak jsou rukavice každodenně používány. Specializované modely rukavic MoG jsou průběžně vylepšovány, takže každý další model je ještě lépe přizpůsoben rukám uživatelů a nabízí větší pohodlí. Rukavice MoG patří k nejpropracovanějším modelům na trhu.

Rukavice Master of Gloves si zakoupíte v obchodě 8a.cz

Nabízíme široký výběr rukavic MoG. Naše nabídka se zaměřuje především na extrémně odolné taktické rukavice. Nabízejí ochranu rukou a vysokou přesnost při manipulaci se všemi druhy zařízení. Jsou oblíbenou volbou pro vojenské nadšence, ale hodí se i pro fanoušky buschraftu a přežití v přírodě. Značka Master of Gloves nabízí také modely určené pro práci ve výškách. Rukavice MoG pro práci s lanem se vyznačují velmi vysokou odolností.