top

Městské batohy Kohla

Městské batohy Kohla ® jsou modely s širokým spektrem využití a všestranným charakterem. Jsou ideální do městské džungle, ale i na víkendový výlet mimo město.
Zobrazení Mřížka Seznam

4 výrobky

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

4 výrobky

na stránce
Vymazat

Městské batohy Kohla jsou univerzální volbou pro každého

Městské batohy Kohla s pečlivým designem se vyznačují solidním zpracováním a vysokou funkčností. Poskytují dostatek prostoru pro zabalení všeho, co můžete potřebovat v každodenním životě. Jsou velmi pohodlné pro nošení vybavení do školy, do práce nebo na univerzitu. Skvěle se hodí i jako doplněk k víkendovému outfitu, pokud potřebujete šikovné zavazadlo na spontánní výlet s přáteli. Do modelu s větší kapacitou se snadno vejde mikina, bunda do deště, základní doklady, peněženka a láhev s pitím. Menší předměty můžete oddělit od větších, abyste je snáze našli a dosáhli na ně. Toho je dosaženo speciálně vyvinutými malými kapsami, které jsou umístěny na praktických místech. Jsou zajištěny robustním zipem. Žádné drobné předměty se nemohou ztratit.

Městské batohy Kohla pro muže a ženy

Známý rakouský outdoorový výrobce Kohla vyvíjí batohy tak, aby vyhovovaly specifickým potřebám uživatelů s různými preferencemi. Proto se často vyrábí stejný model ve variantě určené pro muže a ženy. Dámské batohy Kohla byly upraveny tak, aby pohodlněji seděly na zádech žen a rovnoměrně rozkládaly hmotnost. To znamená, že i při dlouhodobém nošení jsou stále velmi pohodlné a nezpůsobují nepohodlí ani nepříjemný tlak. Aby se model ještě lépe přizpůsobil vaší postavě, je nastavitelný. Můžete si proto nastavit délku ramenních popruhů, obvod hrudního popruhu nebo bederního pásu.

Městské batohy Kohla mají optimální kapacitu

Všechny batohy Kohla mají dostatečnou kapacitu, abyste v nich mohli nosit všechny své nezbytné věci do práce nebo na univerzitu. I když je konstrukce zcela plná, hmotnost je díky nosnému systému rovnoměrně rozložena. Můžete se spolehnout na pohodlí, které doplňuje prodyšná pěna na zádech. Tento materiál výrazně usnadňuje cirkulaci vzduchu, takže i v horku je u pokožky udržováno příjemné klima. Batohy určené pro každodenní použití mají často kromě praktických kapes také funkční přihrádky. Po otevření zipu hlavní přihrádky je mnoho modelů vybaveno přihrádkou na notebook. Vaše zařízení bude dokonale chráněno před případným mechanickým poškozením, ke kterému by mohlo dojít během přepravy.

Městské batohy Kohla uspořádají vaše zavazadla

Přihrádka na notebook v hlavní přihrádce není jediným konstrukčním řešením, které usnadňuje organizaci obsahu městských batohů Kohla. Vnější kapsy - látkové i síťované - vám také dávají možnost ovládnout nepořádek. Díky mnoha přihrádkám a kapsám si můžete vzít své vybavení na celý den kamkoli s sebou. V hlavní přihrádce je místo nejen na bundu nebo knihy, ale také na všechny ostatní věci, které si budete balit do práce, na univerzitu nebo na víkendový výlet s přáteli mimo město. Kapsa s organizérem je jedním z řešení, které vám pomůže uspořádat menší předměty - klíče, doklady, peněženku nebo propisky. Otevřená síťovaná kapsa na boku je ideálním místem pro láhev s vodou a další věci, ke kterým chcete mít snadnější přístup.

Batohy Kohla v nabídce horského obchodu 8a.cz

Jak v našem internetovém obchodě, tak v našem horském stacionárním obchodě. 8a.cz najdete široký výběr batohů. Tyto modely jsou vhodné pro každodenní použití, ale také pro víkendy a aktivní odpoledne. Městské batohy Kohlaposkytují optimální podporu. Jsou pohodlné, dobře polstrované a poskytují maximální odvětrávání zad. To oceníte zejména při jízdě na kole nebo při procházkách městem. Podívejte se na naši širokou nabídku batohů do hor i do města na adrese 8a.cz a vyberte si ideální model pro vás!