top

Městské batohy Easy Camp

Městské batohy Easy Camp ® jsou rozmanité modely, které mají jedno společné - pohodlí! Široké ramenní popruhy jsou velmi pohodlné, i když je batoh velmi těžký. Četné kapsy umožňují uspořádat zavazadla tak, abyste je měli snadno po ruce.
Nenašli jsme žádné výrobky odpovídající Vašemu dotazu.
Vymazat

Batohy Easy Camp ideální do školy, na vysokou školu i do práce

Značka Easy Camp vyrábí outdoorové produkty a mimořádně funkční batohy již od 80. let minulého století. Jejich městská kolekce zahrnuje modely, které jsou oblíbené zejména jako školní batohy. Za prvé proto, že jejich poměr kvality a ceny je velmi dobrý. Za druhé jsou batohy vyrobeny z odolných materiálů, které jsou odolné proti mechanickému poškození a při každodenním používání se osvědčují jako velmi trvanlivé. Městské batohy Easy Camp lze použít i na víkendové výlety nebo odpolední aktivity. Díky širokým popruhům jsou velmi pohodlné a jejich hmotnost je rovnoměrně rozložena na záda a ramena. To znamená, že ani dlouhé nošení těžkých batohů vás nebude zatěžovat. Stejně jako pohyb s batohem na zádech na městském kole nebo rychlá chůze.

Snadné batohy Easy Camp pro každodenní použití

Batohy určené do města jsou vyrobeny z mechanicky odolného syntetického materiálu. Vazba z polyesterových vláken, o které se jedná, je odolná vůči mechanickému poškození, včetně oděru způsobeného častým používáním. Kritické oblasti batohu, jako je dno a oblast ramenních popruhů, jsou vyrobeny ze dvou typů polyesterového materiálu. Městské batohy Easy Camp jsou dodatečně vyztuženy, což je klíčem k zajištění delší životnosti výrobku. Nosný systém je zodpovědný za pohodlí. Na něm je založena celá struktura batohu. Na zádech a ramenních popruzích je měkké polstrování, takže i nošení těžkého batohu je stále pohodlné a netlačí. Ramenní popruhy se přizpůsobují anatomickému uspořádání těla a netřou ani netlačí. Díky snadnému nastavení si během několika okamžiků nastavíte správnou délku.

Komu doporučujeme městské batohy Easy Camp?

Především pro všechny, kteří chtějí ve městě cestovat bezpečně a pohodlně. Městské batohy Easy Camp, které se denně používají v práci, na univerzitě nebo ve škole, zajišťují optimální pohodlí a bezpečnost pro vaše záda. Díky skvělému střihu jsou ideální pro dynamickou chůzi, běh na autobus či tramvaj, jízdu na koloběžce nebo na kole. Díky skvělé ceně jsou často voleny jako školní a univerzitní batohy. Různé modely s objemem od tuctu až po téměř 30 litrů vám umožní sbalit si potřebné vybavení na celodenní výlet. Uvnitř můžete bezpečně přepravovat nejen notebook, ale také veškerou elektroniku, jako je pevný disk nebo tablet. Do větších modelů se snadno vejde převlečení na lezeckou stěnu nebo do tělocvičny. Takto pohodlně a bez použití rukou zvládneme každý den v městské džungli.

Batohy Easy Camp v nabídce horského obchodu 8a.cz

V našem internetovém obchodě a stacionárním horském obchodě 8a.cz najdete širokou nabídku batohů určených do města. Tyto modely jsou určeny pro aktivní uživatele, kteří si tyto batohy mohou vzít s sebou i na víkend nebo na odpolední procházku do lesa. Městské batohy Easy Camp nabízejí bezmezné pohodlí a univerzální design, který vám umožní sbalit si všechny každodenní nezbytnosti. Četné kapsy vám umožní uspořádat si veškeré příslušenství tak, abyste je měli od nynějška vždy po ruce.

Batohy Easy Camp vás neomezují v pohybu a jejich dokonalé přizpůsobení zajišťuje optimální rovnováhu. Tlumené barvy a klasický tvar zajišťují, že městské batohy Easy Camp dokonale zapadnou do našeho každodenního outfitu. Samostatná kapsa v hlavní přihrádce umožňuje schovat notebook nebo dokumenty. Pohodlný batoh nám umožňuje bezpečně přepravovat naše každodenní zavazadla na cestě do práce, do školy nebo na univerzitu. Optimální objem 20 litrů umožňuje uložit všechny potřebné věci. Podívejte se do horského obchodu 8a.cz a najděte si ten správný model, který můžete používat nejen ve městě!