top

Městské batohy Deuter

Batohy Deuter ideální do městských podmínek. Navrženo pro přenášení notebooků a elektroniky. Prohlédněte si širokou nabídku a vyberte si model, který splní vaše očekávání.
34
výrobky
Zobrazení Mřížka Seznam

34 položek

na stránce
 1. -30%
  Batoh na notebook Deuter XV 3 SL - navy/midnight

  wish list

 2. -30%
  Dámský batoh na notebook Deuter XV 3 SL - black

  wish list

 3. -8%
  Batoh Deuter UP Seoul - clay/turmeric

  wish list

 4. -12%
  Městský batoh Deuter Vista Spot - black

  wish list

 5. -12%
  Městský batoh Deuter StepOut 16 - black

  wish list

 6. -12%
  Městský batoh Deuter Walker 24 - graphite/black

  wish list

 7. -8%
  Batoh Deuter Gigant - black
  Batoh Deuter Gigant - black
  2 547 Kč 2 769 Kč

  wish list

 8. -12%
  Batoh Deuter Vista Skip - black
  Batoh Deuter Vista Skip - black
  1 349 Kč 1 534 Kč

  wish list

 9. -10%
  Městský batoh Deuter Walker 20 - steel/navy

  wish list

 10. -12%
  Městský batoh Deuter UP Stockholm - teal/sage

  wish list

 11. -30%
  Městský batoh Deuter Vista Spot - sage/for.

  wish list

 12. -5%
  Dámský městský batoh Deuter Giga SL - black

  wish list

 13. -8%
  Batoh na notebook Deuter Innsbruck - redwood/caramel

  wish list

 14. -12%
  Městský batoh Deuter StepOut 16 - ivy/teal

  wish list

 15. -10%
  Batoh na notebook Deuter StepOut 22 - ivy/teal

  wish list

 16. -12%
  Batoh na notebook Deuter UP Seoul - ivy/khaki

  wish list

 17. -12%
  Batoh na notebook Deuter UP Stockholm - ivy/khaki

  wish list

 18. -12%
  Městský batoh Deuter Vista Skip - seagreen/ivy

  wish list

 19. -8%
  Městský batoh Deuter Wengen - seagreen/ink

  wish list

 20. -8%
  Batoh na notebook Deuter Wengen - redwood/ink

  wish list

 21. -8%
  Batoh na notebook Deuter Wengen - indigo/ink

  wish list

Zobrazení Mřížka Seznam

34 položek

na stránce

Batohy Deuter jsou zaručeně spolehlivé!

Málokterá outdoorová značka se může pochlubit tak působivou kolekcí batohů jako německá značka Deuter! Městské batohy Deuter představují desítky modelů batohů, které se liší střihem, konstrukcí i objemem. Společným jmenovatelem je však promyšlená konstrukce ve službách maximální použitelnosti. Městské batohy používají také lehké a velmi odolné materiály, které jsou odolné proti mechanickému poškození. V důsledku každodenního používání batohu v práci, na univerzitě nebo ve škole. Městské batohy Deuter lze úspěšně používat i v horách. Přestože se jedná o batohy pro městské použití, mají pohodlný a prodyšný nosný systém, který zajistí maximální pohodlí ve městě i na stezce. Tyto batohy jsou proto ideální na výlety mimo město, odpolední procházky v lese nebo celodenní túry v horách.

Batohy Deuter se vyrábějí nepřetržitě od roku 1898

Tato německá značka zahájila své dobrodružství s batohy v 19. století výrobou pohodlných a ergonomických tašek pro pošťáky! Tak dlouhé dědictví umožnilo v průběhu let dosáhnout forem propracovaných do nejmenších detailů! Batohy, které jsou nejen pohodlné a odolné, ale také velmi funkční. Četné a velmi rozmanité kapsy jsou umístěny na takových místech, aby byly vždy po ruce. A přístup k nim byl snadný a rychlý. Boční a přední kapsy, které jsou vyrobeny z pružného materiálu, se vyznačují vysokou pružností. Vejde se do nich pláštěnka nebo velká láhev minerálky, přestože vypadají docela nenápadně. Městské batohy Deuter jsou mimořádně všestranné a univerzální konstrukce, jejichž pohodlí oceníte každý den. Navíc jsou vyrobeny ze stejných materiálů a používají podobná řešení jako vyšší modely určené pro trekking v horách.

Funkčnost především: batohy Deuter v akci

U batohů určených do města oceníte zejména pohodlný nosný systém, který je navržen tak, aby vám na zádech poskytoval maximální prodyšnost. Přirozená cirkulace je možná díky různým nosným systémům, které se používají i v pokročilejších turistických a horských modelech. Některé městské batohy Deuter používají odolnou síťovinu, která batoh odděluje od zad. Systém Aircomfort Mesh Net zvyšuje ventilaci našich zad až o 25 % ve srovnání s klasickými řešeními. To poskytuje účinnou ochranu proti přehřátí a také pomáhá udržovat příjemné suché klima kolem pokožky v horkých dnech. Ostatní batohy používají nosný systém Deuter Airstripes. Dvě řady pěny zaručují pohodlnou oporu i při nekonečně naloženém batohu s knihami a dokumenty. Mezi nimi se nachází větrací kanál, který umožňuje cirkulaci vzduchu a efektivnější únik vlhkosti a tepla pro větší pohodlí.

Městské batohy Deuter vás kromě inovativních nosných systémů velmi pozitivně překvapí také svou konstrukcí. Za zmínku stojí zejména vynikající stabilita celého balení. Ať už v našem městském batohu přenášíte počítač a dokumenty, nebo po práci cvičební úbor, vaše zavazadla jsou během přepravy dobře chráněna. To platí i pro dynamický pohyb, jako je jízda na kole nebo ranní běh na zpožděný autobus. Batoh nám perfektně sedí na zádech a pohybuje se prakticky s námi. Stejně příjemně vás překvapí i množství kapes. Za zmínku stojí zejména kapsy umístěné na přední straně batohu, které slouží jako jakési organizéry. Četné přihrádky v městských modelech batohů vám umožní převážet ty nejmenší a často nejdůležitější předměty, jako jsou kreditní karty, klíče, brýle nebo paměťové karty, v přehledném a naprostém pořádku.

Batohy Deuter v horském obchodě 8a.cz

V našem horském obchodě - online i v prodejně - najdete široký výběr batohů určených do města. Patří mezi ně také kvalitní městské batohy Deuter, které vás překvapí svou funkčností a pohodlím. Technologie a materiály odvozené od horských batohů umožnily vytvořit jedinečnou řadu batohů do města. Městské batohy této značky lze s úspěchem používat i při outdoorových aktivitách. Poskytnou vám správnou oporu a bezmezné pohodlí.