top

Mačky Dynafit

Hůlky Dynafit jsou perfektní volbou pro nejnáročnější příznivce skialpinismu. Lehká a robustní konstrukce nezatíží váš batoh při horských dobrodružstvích. Mačky Dynafit jsou zárukou nejvyšší kvality a podpory při zdolávání technicky náročných tras.
Nenašli jsme žádné výrobky odpovídající Vašemu dotazu.
Vymazat

Sněžnice Dynafit - nekompromisní řešení pro skialpinisty

Značka Dynafit je výrobce, který klade velký důraz na několik klíčových vlastností svého vybavení a oblečení. Jedná se především o technologický pokrok, lehkost a rychlost Nejinak je tomu u Dynafit racers Jsou vyrobeny výhradně z nejlehčích a nejodolnějších materiálů dostupných na trhu, což z nich činí nejlehčí konstrukce na světě. Skialpinistické modely jsou kompatibilní s mnoha botami Dynafit skit Díky tomu jsou ideální pro rychlou jízdu v technicky náročném terénu.

Inovativní design s nejnižší hmotností na trhu

Sněžnice Dynafit jsou určeny pro nejnáročnější uživatele, včetně profesionálních sportovců. Jsou kompatibilní s určitými modely bot, proto je důležité se před nákupem ujistit, zda můžete toto ultralehké řešení používat. Díky použití pokročilých materiálů jsou mačky této značky nejlehčími mačkami, které jsou v současné době na trhu k dispozici. Jejich oblékání je založeno na speciální vložce, která se svým principem podobá cyklistickým pedálům SPD. Skialpové mačky Dynafit ize také upravit na délku bez použití nářadí. Ve složeném stavu jsou velmi kompaktní, takže je ize snadno přenášet i v kapse lyžařské bundy. Rákosky jsou navíc symetricky navrženy. Pokud tedy budete muset během soutěže nosit mačky, nehrozí, že byste se spletli a nasadili si je špatně. Právě díky těmto detailům a řešením jsou mačky této uznávané značky volbou těch nejzkušenějších a nejnáročnějších uživatelů.

Vyzkoušejte ultralehké mačky Dynafit v nabídce horské prodejny 8a.cz

V nabídce našeho internetového obchodu 8a.cz naleznete široký výběr maček tohoto renomovaného výrobce. Modely sladěné s obuví Dynafit vám zajistí snadné oblékání a vynikající přilnavost v náročném terénu. Díky promyšlené konstrukci jsou tyto mačky nejen kompaktní a ultralehké, ale také robustní a jejich používání je velmi intuitivní. Díky široké škále nastavení si je mohou na své lyžařské boty přizpůsobit jak dámy, tak muži.