top

Lyžařské rukavice Salomon

Lyžařské rukavice Salomon ® jsou určeny pro lyžařské nadšence. Tyto rukavice udrží vaše ruce v teple díky nejlepším membránám a syntetickým izolacím.
Nenašli jsme žádné výrobky odpovídající Vašemu dotazu.
Vymazat

Lyžařské rukavice Salomon jsou ideální volbou do všech podmínek

Francouzská značka Salomon je výrobce, který je již po desetiletí známý výrobou lyží a oblečení vynikající kvality pro tento sport. Nejinak je tomu u rukavice Salomon Modely navržené pro lyžování jsou zkonstruovány do posledního detailu! Díky tomu jsou lyžařské rukavice Salomon volbou jak amatérských, tak profesionálních lyžařů! Výrobce používá pro své lyžařské rukavice pouze ty nejkvalitnější materiály. Ty zajišťují vysokou odolnost proti oděru a mechanickému poškození. Díky ergonomickému tvaru a anatomickému profilování je náš úchop bezpečný, což má pozitivní vliv na naši bezpečnost při používání lyžařských holí. Při výrobě lyžařských rukavic Salomon se používají moderní technologická řešení. Jak vlastní, tak dodávané externími renomovanými dodavateli. Izolace od společnosti 3M nebo Thermolite® a membrány GORE-TEX® jsou u těchto výrobků zaměřených na detaily standardem. Některé modely také umožňují používat dotykové obrazovky bez nutnosti sundat si rukavice.

Moderní design klíčem k maximálnímu pohodlí

Lyžařské rukavice Salomon jsou navrženy tak, aby komplexně chránily naše ruce před ztrátou tepelného komfortu. Proto se v jejich konstrukci používají moderní syntetické izolace. Ty dokonale chrání naše ruce před chladem, a to i v náročných mokrých podmínkách. Na rozdíl od prachového peří neztrácejí při styku s vodou své izolační vlastnosti. Aby se však zabránilo promočení, které může v extrémních podmínkách vést k omrzlinám, vybavují výrobci své rukavice speciálními nepromokavými membránami. Jedním z nich je dobře známé a oceňované řešení GORE-TEX®. Lyžařské rukavice Salomon díky své membránové konstrukci také blokují chladivý účinek větru a zabraňují pronikání vody do rukavic. Naše ruce jsou tak nekompromisně chráněny! Vaše ruce tak zůstanou v optimální teplotě a budou příjemně suché! Značka nabízí širokou škálu modelů, které vám umožní přizpůsobit rukavice individuálním preferencím i velikosti ruky!