top

Lyžařské brýle POC

Lyžařské brýle POC jsou opticky vyspělé modely, které nabízejí pohodlí a široké zorné pole. Moderní design se dokonale hodí k přilbám. Lyžařské brýle POC jsou ideální volbou pro nejnáročnější lyžaře a snowboardisty.
Zobrazení Mřížka Seznam

1 výrobky

 1. -37%
  Lyžařské brýle POC Fovea Mid Race - zink org/hydro wht/sunny blue
  Lyžařské brýle POC Fovea Mid Race - zink org/hydro wht/sunny blue
  včetně DPH 3979 Kč
  Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 3559 Kč (+12%)
  Doporučená cena výrobce 6399 Kč (-37%)

  wish list

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

1 výrobky

Vymazat

Lyžařské brýle POC - pokročilá optika pro ochranu zraku

Značka POC je výrobcem nejkvalitnějšího příslušenství a oblečení pro outdoorové fanoušky. Společným jmenovatelem všech výrobků společnosti je maximální pozornost věnovaná detailům a nejvyšší kvalita zpracování. Výjimkou nejsou ani lyžařské brýle od společnosti POC. Každá součást brýlí POC je vyrobena z nejlepších materiálů dostupných na trhu, s rámečky odolnými proti poškození, opticky vyspělými čočkami a vynikajícími pásky pro dokonalé přizpůsobení.

Moderní design pro pohodlí a integraci s přilbami

Lyžařské brýle POC jsou výrobky, které se díky svému designu dokonale integrují s lyžařské helmy POC Cirkulace vzduchu mezi brýlemi a přilbou je plynulá a snižuje riziko zamlžení čoček na minimum. Lyžařské brýle POC mají obroučky z lehkých materiálů odolných proti náhodnému poškození. Široké elastické popruhy jsou zase nastavitelné a zajišťují dokonalé přizpůsobení. Vnitřní silikonový potisk zabraňuje sklouznutí brýlí z helmy. Lyžařské brýle POC však nejsou jen o pohodlí při nošení a integraci do helmy, ale také o vynikajících optických vlastnostech. Stačí se podívat na partnery, se kterými se značka spojila. Pod mnoha objektivy je podepsán Carl Zeiss, který je považován za jednoho z předních světových výrobců optiky. Obraz viděný přes čočky proto není zkreslený. Vylepšený kontrast umožňuje vidět více detailů. Čočky rovněž blokují ultrafialové záření a odrážejí infračervené záření. Čočky rovněž blokují ultrafialové záření a odrážejí infračervené záření, čímž chrání oči před únavou způsobenou obtížnými světelnými podmínkami.

Podívejte se na lyžařské brýle POC v internetovém obchodě horský obchod 8a.cz

V našem obchodě najdete široký výběr produktů POC Tyto pokročilé modely brýlí jsou ideální pro použití v obtížných podmínkách a poskytují pohodlné nošení a ochranu očí. Široká nabídka modelů umožňuje přizpůsobit brýle tvaru a velikosti obličeje. Nejvyšší kvalita výrobku vám zajistí, že vám bude sloužit po mnoho sezón a bude poskytovat maximální úroveň ochrany a pohodlí.