top

Lyžařské brýle Marker

Lyžařské brýle Marker jsou ideální pro ochranu očí před sněhem a větrem při rychlé jízdě. Nabídka zahrnuje sluneční brýle a modely do mlhy. Podívejte se na lyžařské brýle Marker, které se dokonale hodí k vaší helmě!
Nenašli jsme žádné výrobky odpovídající Vašemu dotazu.
Vymazat

Lyžařské brýle Marker - ultralehké provedení pro skialpinisty

Marker je výrobce, který je ve světě parašutismu a skialpinismu známý svými výrobky nejvyšší kvality. Díky použití moderních materiálů a pokročilých technologií jsou jejich konstrukce velmi lehké a mimořádně funkční. Lyžařské brýle Marker nejsou v tomto případě výjimkou. Úplné odstranění rámečků umožnilo snížit hmotnost výrobku o několik gramů navíc, takže brýle této uznávané značky patří k nejlehčím na trhu. Pokročilá optika ochrání naše oči před rychlou únavou a nepohodlím.

Moderní optická řešení pro ochranu zraku

Lyžařské brýle Marker jsou vyrobeny z vysoce kvalitních materiálů, které zajišťují jejich mimořádně pohodlné nošení. Pěna s trojitou hustotou se dokonale přizpůsobí tvaru obličeje, aniž by způsobovala nepříjemný tlak. Široký pásek je navržen tak, aby udržel lyžařské brýle Marker v požadované poloze. Popruh je nastavitelný a silikonová úprava zabraňuje jeho sklouzávání při nošení přes helmu. Certifikace CE-EN-174-2001-optical-Class-1 zaručuje vynikající optické vlastnosti. Brýle zcela eliminují UVA, UVB a UVC záření, čímž výborně chrání náš zrak. Většina modelů brýlí je zcela bez obrouček a jejich nadměrně velké čočky poskytují extrémně široké zorné pole. Marker lyžařské brýle používají také speciální nejmodernější povrchovou úpravu Super Anti-Fog NMT+. Díky tomu se čočky brýlí nemlží, což má pozitivní vliv na naši bezpečnost. Některé modely jsou také vybaveny zrcadlovým povrchem Full REVO, který eliminuje riziko oslnění a zabraňuje působení infračervených paprsků.

Podívejte se na lyžařské brýle Marker v internetovém obchodě horský obchod 8a.cz

V našem internetovém obchodě najdete široký výběr produktů tohoto známého výrobce. Od brýlí po pokročilé lyžařské vázání Marker Ať už si vyberete jakýkoli model, brýle vám poskytnou ochranu očí a pohodlí při jízdě. Módní oversized design brýlí je také těžko přehlédnutelný a perfektně se hodí k většině helem na trhu. Brýle lze díky širokému rozsahu nastavení přizpůsobit mužům i ženám.