top

Lowe Alpine

Lowe Alpine je ikonická americká značka specializující se na výrobu a navrhování moderních horských batohů. V nabídce jsou technické lezecké batohy, velké trekové batohy a modely pro turistiku.
43
výrobky
Zobrazení Mřížka Seznam

43 položek

na stránce
 1. -30%
  Batoh Lowe Alpine Edge 26 - cadet blue

  wish list

 2. -29%
  Ledvinka Lowe Alpine Mesa 6 - berry

  wish list

 3. -30%
  Turistický batoh Lowe Alpine Edge 22 - cadet blue

  wish list

 4. -30%
  Ledvinka Lowe Alpine Space Case 7 - berry

  wish list

 5. -30%
  Dámský batoh Lowe Alpine Sirac ND40 - sagano green

  wish list

 6. -30%
  Batoh Lowe Alpine Pioneer 26 - ebony

  wish list

 7. -30%
  Ledvinka Lowe Alpine Nijmegen 6 - azure

  wish list

 8. -30%
  Ledvinka Lowe Alpine Lightflite 5 - ink

  wish list

 9. -30%
  Batoh Lowe Alpine Klettersack 30 - ebony

  wish list

 10. -30%
  Batoh Lowe Alpine Edge 18 - cadet blue

  wish list

 11. -25%
  Cestovní batoh Lowe Alpine Halo 40 - burnt olive

  wish list

 12. -30%
  Batoh Lowe Alpine Edge 26 - ebony

  wish list

 13. -35%
  Lezecký batoh Lowe Alpine Uprise 30:40 - fire

  wish list

 14. -27%
  Batoh Lowe Alpine Adventurer 20 - jade green

  wish list

Zobrazení Mřížka Seznam

43 položek

na stránce

Ikonické batohy Lowe Alpine

Batoh je jednou z nejdůležitějších součástí vybavení každého milovníka hor. Právě v něm nosíme nejnutnější vybavení, a to jak při vícetýdenních výpravách, tak při krátkých víkendových výletech na stezku. Pohodlí a funkčnost batohu určují, jak budeme trávit čas v horách i mimo ně. Společnost Lowe Alpine ví, jak vytvořit batoh se všemi potřebnými funkcemi. Výrobky tohoto výrobce již mnoho let udávají nové trendy mezi výrobci turistického a horského vybavení, díky čemuž je dnes logo značky často vidět na horských stezkách a stěnách. Odolné výrobky umožňují pohodlné používání po mnoho ročních období. Bez významu není ani vysoká spolehlivost výrobků, tak důležitá při horských výpravách.

Historie značky Lowe Alpine

Tato ikonická značka, která vznikla v Utahu ve Spojených státech, se stejně jako mnoho dalších předních výrobců horského a turistického vybavení zrodila z potřeby lepšího a pohodlnějšího vybavení. Za vznikem společnosti Lowe Alpine stojí tři bratři, Mike, Greg a Jeff Loweovi. Právě jejich horské expedice je přivedly k hledání a vývoji inovativních řešení pro outdoorové vybavení. Za počátek příběhu lze považovat rok 1967, kdy ve sklepě vznikl první model batohu Expedition Pac. Jednalo se o inovativní konstrukci, která jako první zavedla do větších horských batohů vnitřní rám, který se do té doby montoval pouze na vnější stranu batohů. Samotná značka Lowe Alpine byla zaregistrována v roce 1972 a od té doby začal dynamický vývoj jejích výrobků. Značka měla obrovský vliv na vývoj horského vybavení. Právě v její nabídce se poprvé na trhu objevily stany pro horolezce, plastové přezky v batohu nebo automatické mačky s úpravou proti nabalování sněhu.

Batohy Lowe Alpine si můžete koupit na 8a.cz

Nejznámějšími produkty této americké značky však bezpochyby byly a jsou batohy. Její nabídka zahrnuje různé modely pro všechny milovníky horských výzev. Nejpokročilejší technické modely jsou ideální pro horolezectví a výstupy na nejvyšší vrcholy. Velmi pevné konstrukce jsou určeny pro horolezce, kteří se vydávají na skály. Nabídka určená milovníkům trekkingu je také velmi široká. K dispozici jsou jak velmi velké modely určené pro několikatýdenní expedice, tak menší batohy Lowe Alpine určené pro jednodenní nebo víkendové výlety. Bez ohledu na to, jaký batoh hledáte, při výběru značky s americkými kořeny si můžete být jisti nejvyšší kvalitou zpracování a moderními řešeními, která zajišťují nadprůměrný komfort používání.