top

Lizard

Lizard je zkušený výrobce turistické obuvi z Itálie. Velkou část kolekce tvoří odolné sandály, ideální na delší výlety. Lizard Sandals - obchod 8a.cz nabízí široký výběr modelů.
29
výrobky
Zobrazení Mřížka Seznam

29 položek

na stránce
 1. -35%
  Turistické sandály Lizard Hike - skin grey

  wish list

 2. -35%
  Turistické sandály Lizard Hike - etno ash grey

  wish list

 3. -27%
  Sandály Lizard Ride II H2O - bluish

  wish list

 4. -35%
  Sandály Lizard Hex H2O - skin/emerald green

  wish list

 5. -35%
  Turistické sandály Lizard Hike - smoked/olive

  wish list

 6. -35%
  Turistické sandály Lizard Hike - blue/atlantic

  wish list

 7. -28%
  Dámské turistické sandály Lizard Super Hike - pink

  wish list

 8. -35%
  Dámské sandály Lizard Voda - etno ash grey

  wish list

 9. -35%
  Turistické sandály Lizard Trail - midnight blue

  wish list

 10. -35%
  Turistické sandály Lizard Bat III - skin black

  wish list

 11. -43%
  Sandály Lizard Creek IV - digit olive

  wish list

 12. -27%
  Turistické sandály Lizard Ride II - map lite

  wish list

 13. -32%
  Turistické sandály Lizard Hike - map bluish

  wish list

 14. -29%
  Sandály Lizard Creek IV - etno black

  wish list

 15. -38%
  Turistické sandály Lizard Hike - etno black

  wish list

 16. -33%
  Dámské sandály Lizard SH - skin dark grey

  wish list

Zobrazení Mřížka Seznam

29 položek

na stránce

Značka Lizard – turistická obuv na léto

Sandály italské značky dobře znají milovníci letní turistiky i mnoha dalších outdoorových aktivit. Klasická letní obuv v podobě sandálů nabízí jedinečnou ventilaci nohou a pohodlí při vysokých teplotách, zejména pokud je dokonale připravená. Přesně takové jsou sandály Lizard. Značku založil v roce 1992 Luca Pedrotti. Díky vysoké kvalitě a odolnosti si jeho obuv rychle získala oblibu mezi všemi dobrodruhy. Lehké, ale spolehlivé sandály jsou ideální volbou pro všechny výlety v horkém počasí. Skvěle se hodí na cesty a stezky, při kempování i pro každodenní použití, když je teplota ve městě příliš vysoká na klasické polobotky. Vysoká obliba značky Lizard je dána především její spolehlivostí. Použití pouze těch nejkvalitnějších materiálů a vysoká přesnost zpracování se promítají do vysoké odolnosti. Výběrem sandálů od tohoto výrobce si vyberete pohodlnou obuv, která vám bude sloužit dlouhá léta.

Jednoduchost a dokonalé provedení - to jsou sandály Lizard

V případě letní obuvi je zbytečné konstrukci příliš komplikovat. To však neznamená, že se letní obuv vyrábí snadněji. Každý prvek musí být správně navržen, aby optimálně plnil svou funkci a zároveň byl dostatečně odolný, aby zaručoval používání sandálů po mnoho stovek kilometrů. Společnost Lizard si je toho dobře vědoma a ve svých sandálech používá klasická, ale dokonalá řešení. Konstrukce většiny modelů je založena na tradičních polyesterových páskách. Poskytují velmi vysokou odolnost a perfektně drží nohu na místě. Polyester také znamená, že sandály mnohem rychleji vyschnou, pokud náhodou zmoknou. Kromě toho jsou polyesterové pásky příjemné při kontaktu s pokožkou a minimalizují riziko odření nebo podráždění. Mimořádně důležitým prvkem sandálů Lizard je charakteristická profilace místa pro chodidlo. Poskytuje pohodlí a ergonomii a optimálně podpírá nohu po celé její délce. Proto sandály této značky nabízejí tak vysokou úroveň pohodlí.

Mezi vyráběnými sandály Lizard najdete mnoho modelů vhodných pro použití ve vodě. Sandály do vody jsou oblíbenou volbou pro milovníky volnočasových aktivit u vody. Díky tomu rychle schnou i po namočení. Sandály do vody také zaručují použití správných materiálů a lepidel, které si zachovají všechny své vlastnosti i při dlouhodobém kontaktu s vodou. Naopak milovníci turistiky a trekkingu si rádi vyberou sandály Lizard s koženou podšívkou. Použití přírodní kůže zvyšuje pohodlí při chůzi v sandálech. Je také ideálním řešením pro všechny lidi, kteří denně používají sandály ve městě. Kožený povrch nejen skvěle vypadá, ale také zaručuje bezkonkurenční pohodlí. Velmi důležitým prvkem sandálů je také podrážka. Je zodpovědná za vysokou trakci. Většina modelů Lizard má univerzální vzorek, který se dobře chová na různých površích.

Široká nabídka sandálů vám umožní vybrat si dokonalou obuv

Mezi sandály nabízenými značkou Lizard je mnoho modelů optimálně přizpůsobených potřebám uživatelů. Ikonické modely Hike a Super Hike jsou velmi univerzální a vhodné pro většinu letních výletů. Jsou ideální volbou pro turistiku a kempování, ale hodí se i pro každodenní použití. W obchodě 8a.cz snažíme se poskytnout co největší výběr barevných provedení a modelů. Proto nabízíme pánské i dámské sandály, a to jak ty, které jsou vhodnější pro použití v terénu, tak ty, které optimálně fungují na zpevněném povrchu. Sandály Lizard jsou ideální volbou do nejvyšších teplot a poskytují jedinečnou prodyšnost a lehkost při každém kroku. Dodnes se vyrábí v Dolomitech v severní Itálii, kde jsou proslulé svou vysokou kvalitou zpracování a spolehlivostí, což jsou dvě vlastnosti, které si všichni outdooroví nadšenci velmi cení.

Lizard - oblíbené kategorie

Sandály Lizard Pánské sandály Lizard Turistické sandály Lizard Dámské sandály Lizard Trekové sandály Lizard