top

Lifeventure

Značka Lifeventure to je turistické vybavení navržené zkušeným týmem odborníků ve Velké Británii. Hodí se při výletech a expedicích. Maličkosti Lifeventure - obchod 8a.cz jich nabízí velké množství.
87
výrobky
Zobrazení Mřížka Seznam

Produkty 1-54 z 87

na stránce
 1. -30%
  Zrcadlo Lifeventure Travel Mirror

  wish list

 2. -30%
  Lanko Lifeventure Travel Clothes Line

  wish list

 3. -30%
  Sada karabin Lifeventure Karabiners 3-Pack

  wish list

 4. -30%
  Batoh Lifeventure Packable Backpack 16L

  wish list

Zobrazení Mřížka Seznam

Produkty 1-54 z 87

na stránce

Lifeventure - peněženka, kterou to všechno začalo

Britská společnost Lifeventure je výrobce s mimořádně bohatými, více než pětadvacetiletými zkušenostmi. Zakladatel značky se jako vášnivý cestovatel chtěl pohybovat efektivně, aniž by byl přetěžován. Při hledání lehkého a funkčního vybavení se mu často nedařilo najít řešení, které by ho uspokojilo. Tento neúspěch byl začátkem dobrodružství, které trvá dodnes. Značka v současné době působí ve více než čtyřiceti zemích a dodává cestovatelům to nejpromyšlenější a nejdůležitější vybavení. Prvním produktem společnosti byly peněženky Lifeventure, které byly navrženy tak, aby poskytovaly prostor pro nejnutnější věci a zároveň umožňovaly nosit bankovky mnoha měn, které se koneckonců liší svou velikostí. Peněženky Lifeventure jsou dnes vybaveny moderními řešeními, jako je RFID, která účinně blokuje rádiové vlny. To nás chrání před krádeží dat a skenováním platebních karet.

Široká nabídka produktů pro cestovatele a dobrodruhy

V nabídce značky však nejsou jen peněženky. Společnost dodává turistům mimořádně funkční řešení, která mají být praktická a ultralehká. Náš internetový obchod nabízí rychleschnoucí ručníky různých velikostí, malé tašky, které vám umožní pohodlně a bezpečně přenášet vaše cennosti, a funkční vodotěsné vaky. Ale to není všechno! Mimořádně oblíbené jsou termohrnky Lifeventure, které vám díky své vyspělé konstrukci umožní vychutnat si optimální teplotu nápoje po dlouhou dobu. Značka nabízí také adaptéry, které jsou pro cestovatele nepostradatelné a které umožňují používat elektronická zařízení bez ohledu na zeměpisnou šířku a délku, na které se právě nacházíte. Značka se zaměřuje i na ekologicky šetrná řešení. Mnoho výrobků je vyrobeno z recyklovaných syntetických vláken. Díky tomu jsou turistické doplňky této britské značky nejen praktické, ale také šetrné k životnímu prostředí! Minimalizovaná uhlíková stopa výrobního procesu pomůže pečovat o naši planetu. Výběrem výrobků této značky tak sáhnete po mimořádně praktických a "zelených" řešeních. Výrobky Lifeventure si můžete zakoupit v outdoorovém internetovém obchodě 8a.cz.