top

Lezecké batohy Petzl

Lezecké batohy Petzl jsou modely určené pro pohodlnou přepravu lezeckého vybavení. Jsou ideální pro letní výlety do skal. Jsou nepostradatelným doplňkem pro milovníky lezeckých výzev.
Zobrazení Mřížka Seznam

2 výrobky

 1. -15%
  Lezecký batoh Petzl Kliff - red/rouge
  Lezecký batoh Petzl Kliff - red/rouge
  včetně DPH 1299 Kč
  Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 1219 Kč (+7%)
  Doporučená cena výrobce 1529 Kč (-15%)

  wish list

 2. -12%
  Lezecký batoh Petzl Bug - orange
  Lezecký batoh Petzl Bug - orange
  včetně DPH 1589 Kč
  Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 1529 Kč (+4%)
  Doporučená cena výrobce 1809 Kč (-12%)

  wish list

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

2 výrobky

Vymazat

Lezecké batohy od kultovní lezecké značky Petzl

Značku Petzl není třeba představovat, zejména lidem, kteří měli možnost alespoň jednou lézt. Tato francouzská značka vybavení nabízí pohodlné batohy pro lezení. Vyznačují se vysokou funkčností a univerzálností. Byly navrženy lezci pro lezce, což znamená, že mají mnoho patentů, které budou ve stěně velmi užitečné. Ať už jste profesionální nebo amatérský lezec, lezecké batohy Petzl jsou pro vás ideální volbou. Zde najdete modely, které lze úspěšně používat ve skalách i na horách. Můžete si je vzít na celodenní lezení nebo na vícedélkové cesty ve stěně. Během výstupu vám poskytnou optimální oporu a pohodlí.

Lezecké batohy Petzl mají více než 40letou tradici

Tato tradice se projevuje především v promyšlených patentech, díky nimž jsou horolezecké batohy pohodlné a zajišťují pohodlné lezení a trekking. Lezecké batohy Petzl se vyznačují minimalistickým designem, ale přesto jsou nesmírně praktické. Dokonale přizpůsobený batoh s pohodlným nosným systémem umožňuje pohodlné zdolávání horolezecké trasy i bezpečné lezení. Batoh nám umožňuje udržet rovnováhu i v technickém a náročném terénu. Kompresní popruhy umístěné na boku batohu zajišťují stabilizaci všech přepravovaných zavazadel. Klopa je vybavena speciálními smyčkami, které umožňují bezpečné a pohodlné připevnění horolezeckého lana.

Lezecké batohy Petzl mají široce přístupnou hlavní přihrádku. Uvnitř se mimo jiné nachází otevřená přihrádka a funkční síťovaná kapsa na zip. Četné popruhy a poutka umožňují pohodlné připevnění lezeckého vybavení. Drobné předměty, jako jsou doklady, telefony, čelovky a sluneční brýle, lze uložit do kapes s robustním zapínáním na zip. Další výhodou horolezeckých batohů je odolný syntetický materiál, ze kterého jsou vyrobeny. Nylon, jak je označován, byl v kritických oblastech zesílen. Jedná se o dno batohu a jeho boční části, tedy místa, která jsou obzvláště vystavena kontaktu s hrubými kameny nebo ostrými rostlinami.

Lezecké batohy Petzl, které si můžete vzít s sebou do skal

Pokud nelezete v horách, jistě vás budou zajímat modely určené pro horolezectví. Prostorný vnitřní prostor lezeckých batohů Petzl snadno pojme různé lezecké vybavení a pomůže vám udržet pořádek v lezecké výbavě. Minimalistický design je vysoce funkční a má všechny funkce, které oceníte při svých výpravách do skal. Batohy o objemu přibližně 40 litrů vám umožní sbalit si veškeré potřebné vybavení, lano, ale i oblečení na převlečení a pár lezeckých bot. Praktický a robustní zip chránící hlavní přihrádku umožňuje široký přístup dovnitř. Můžete tak mít přehled o svém nákladu, aniž byste museli vybalovat veškeré vybavení. Velkou výhodou je vnitřní plášť lana, díky kterému zůstane tento kus lezeckého vybavení čistý.

Lezecké batohy Petzl zaručují skvělý komfort při nošení i těžších nákladů. To je možné díky pohodlnému nosnému systému, který byl navržen tak, aby podporoval vhodné a rovnoměrné rozložení hmotnosti. Speciálně tvarované ramenní popruhy zajišťují pohodlí v oblasti ramen. Široký a dokonale přizpůsobený bederní pás s měkkým lemováním zase snižuje tlak na záda a přenáší část zátěže na boky. Tato konstrukce batohu je ideální pro lezení i pro přístup ke skále. Lezecké batohy Petzl jsou vhodné pro použití ve skalách, v horách i na umělé lezecké stěně.

Podívejte se na horolezecké batohy Petzl v nabídce horského obchodu 8a.cz

Přijdte do našeho obchodu a vyberte si ideální model pro vás. Ať už se horským sportům věnujete profesionálně, nebo jste jejich adeptem, určitě si vyberete ten správný batoh. Francouzská značka Petzl nabízí batohy, které se vyznačují mimořádnou funkčností, odolností proti mechanickému poškození a originálním designem.