top

Lavinové vyhledávače Pieps

Lavinové detektory Pieps jsou kultovní zařízení, která mohou výrazně zkrátit dobu hledání osob zasypaných lavinou. Obchod 8a.cz nabízí spolehlivé detektory a všechny ostatní prvky lavinového systému ABC.
Nenašli jsme žádné výrobky odpovídající Vašemu dotazu.
Vymazat

Lavinový detektor Pieps - ochrana na zimní túře

Pokud se v zimě pohybujete v horách v oblastech ohrožených lavinami, je na čase vybrat a zakoupit správné vybavení. Lavinová abeceda je klíčem ke zvýšení naší bezpečnosti v horách. Kompletní vybavení nám umožní provést účinnou záchrannou akci v případě laviny. Lavinové detektory Pieps jsou vysoce ceněná a mimořádně pokročilá řešení, která jsou navržena tak, aby rychle a snadno vyhledávala oběti pod sněhem. Kromě detektorů značka nabízí kompletní sady, včetně lavinové sondy Pieps a lavinové lopaty Pieps

Lavinové ABC - klíč k bezpečnosti v případě lavinového nebezpečí

Lavinové detektory Pieps jsou pokročilé modely, které mají všechny potřebné funkce pro efektivní záchrannou akci. Různé návrhy značky se mohou lišit rozsahem nebo vlastnictvím jednotlivých možností. Každý detektor je však primárně navržen pro práci ve dvou režimech. Při cestě do hor je naší povinností detektor spustit a přepnout do režimu přenosu signálu. V případě laviny přepnou detektory, které nejsou zasypány sněhem, do režimu příjmu signálu. Lavinové detektory Pieps pak ukazují, kde se oběti nacházejí. Velké a dobře čitelné obrazovky jsou skvěle čitelné za všech světelných podmínek. Detektory se obvykle dodávají se speciálními pouzdry, která umožňují bezpečné nošení detektoru na hrudi.

Podívejte se na lavinové detektory Pieps z online obchodu s horskými potřebami 8a.cz

V nabídce našeho internetového obchodu s horskými potřebami 8a.cz najdete širokou nabídku pro své horolezecké vybavení ABC. Je však důležité si uvědomit, že samotné vybavení je pouze začátek. V tak stresové situaci, jako je lavina, musíme jednat rychle, efektivně a intuitivně. Pokud tedy chceme dbát na bezpečnost našich partnerů, měli bychom před první cestou do hor věnovat dostatek času na otestování a "naučení" našeho nového vybavení. Vyplatí se učit se od profesionálů, proto doporučujeme lavinové kurzy a kurzy zimní vysokohorské turistiky!