top

Lavinové vyhledávače Arva

Lavinové detektory Arva jsou vysoce spolehlivé a snadno se používají. Lavinový detektor je nezbytnou součástí vybavení každého milovníka zimních sportů, který se pohybuje v lavinami ohroženém terénu.
Nenašli jsme žádné výrobky odpovídající Vašemu dotazu.
Vymazat

Lavinový detektor Arva - nezbytná součást zimní výbavy

Pokud se naše výlety do hor neomezují jen na letní výlety. Pohybujeme se v terénu ohroženém lavinami. Pak je naší povinností mít odpovídající vybavení, obvykle nazývané avalanche ABC Pouze kompletní sada nám umožní efektivně provést pátrací akci v případě laviny. Lavinové vysílače Arva jsou jedním z nejdůležitějších prvků takové sady. Umožňují sledovat oběti v lavině, což usnadňuje efektivní vyprošťování osob. Nezapomeňte, že každá minuta snižuje šance na přežití zasypaného, proto je nesmírně důležité zvolit správné vybavení a vědět, jak ho používat.

Moderní design pro vyšší bezpečnost

Lavinové detektory Arva nabízejí širokou škálu modelů s různými možnostmi. Od základních výrobků, které lze bez problémů obsluhovat, až po profesionální nářadí s mnoha možnostmi. Každý detektor je vyroben z vysoce kvalitních plastů, které se vyznačují nízkou hmotností a vysokou odolností proti náhodnému poškození. Většina modelů se dodává se speciálním popruhem, který usnadňuje bezpečné přenášení detektoru. Detektory Arva avalanche mohou být vybaveny řadou možností, ale každý z nich je navržen tak, aby pracoval ve dvou režimech, přijímal a vysílal signál. V případě laviny nám tak správně obsluhovaný detektor ukáže místo, kde můžeme najít zasypanou osobu. Moderní modely mají velké, snadno čitelné displeje, z nichž některé jsou podsvícené, což umožňuje pohodlné používání detektoru za jakýchkoli světelných podmínek.

Podívejte se na nabídku lavinových detektorů Arva v horském obchodě 8a.cz

V našem internetovém obchodě si můžete doplnit kompletní lavinové ABC od Arvy Kromě detektoru se zásobte lavinová sonda Arva a hrablo na sníh Arva Pouze s kompletní lavinovou soupravou ABC budete schopni efektivně provést záchrannou akci. Váš život a zdraví vašich přátel, se kterými se v zimě chystáte na hory, bude ležet na vašich bedrech. Nezapomeňte, že nákup potřebného vybavení je jen začátek cesty a že než se vydáte na první horskou túru, musíte se s ním naučit zacházet, nejlépe na speciálním lavinovém kurzu nebo kurzu zimní horské turistiky.