top

La Sportiva

Značka La Sportiva je mezi horolezci a alpinisty dobře známá. Nabízí lezeckou a horskou obuv i technické oblečení pro různé aktivit. Nejnovější modely La Sportiva najdete v obchodě 8a.cz!
Filtry (2)
Filtry
Aktivní filtr pro
  1. Kategorie
    Muži
  2. Základní technologie
    YKK®
Zobrazení Mřížka Seznam

23 výrobky

  1. -20%
    qweLaSportivaHelixirShellJacketcypressnightsky8058428299324c.webp
    Bunda s membránou La Sportiva Helixir Shell Jacket - cypress/night sky
    Hodnocení:
    0%
    včetně DPH 6 549 Kč
    Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 6 222 Kč (+6%)
    Doporučená cena výrobce 8 199 Kč (-20%)
  2. -5%
    LaSportivaCyklonCrossGtx_blackyellow8058428245024a.webp
    Běžecké boty do terénu La Sportiva Cyklon Cross Gtx - black/yellow
    Hodnocení:
    0%
    včetně DPH 5 649 Kč
    Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 5 674 Kč
    Doporučená cena výrobce 5 999 Kč (-5%)
  3. -15%
    qwe_LaSportivaSupercouloirGTXProPantsblack_a.webp
    Membránové kalhoty La Sportiva Supercouloir GTX Pro Pants - black
    Hodnocení:
    0%
    včetně DPH 11 080 Kč
    Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 11 249 Kč (-1%)
    Doporučená cena výrobce 13 189 Kč (-15%)
  4. -7%
    LaSportivaCrestEvoShellJacket_nightsky8058428187690a.webp
    Bunda na hory La Sportiva Crest Evo Shell Jacket - night sky
    Hodnocení:
    0%
    včetně DPH 6 399 Kč
    Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 6 494 Kč (-1%)
    Doporučená cena výrobce 6 899 Kč (-7%)
  5. -14%
    qwe_LaSportivaSupercouloirGTXProJacketblackyellow_a.webp
    Bunda s membránou La Sportiva Supercouloir GTX Pro Jacket - black/yellow
    Hodnocení:
    0%
    včetně DPH 14 271 Kč
    Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 14 282 Kč
    Doporučená cena výrobce 16 789 Kč (-14%)
  6. -16%
    LaSportivaHelixirShellJacket_nightskychal8058428130474a.webp
    Bunda s membránou La Sportiva Helixir Shell Jacket - night sky/chalk
    Hodnocení:
    0%
    včetně DPH 6 887 Kč
    Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 6 543 Kč (+6%)
    Doporučená cena výrobce 8 199 Kč (-16%)
  7. -15%
    LaSportivaAequilibriumLiteGTXJacket_nightskychalk_8058428130979a.webp
    Bunda s membránou La Sportiva Aequilibrium Lite GTX Jacket - night sky/chalk
    Hodnocení:
    0%
    včetně DPH 6 799 Kč
    Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 7 099 Kč (-4%)
    Doporučená cena výrobce 7 999 Kč (-15%)
  8. -11%
    LaSportivaOlympusMonsCubeyellowblk8020647654482a.webp
    Horolezecké boty La Sportiva Olympus Mons Cube - yellow/blk
    Hodnocení:
    0%
    včetně DPH 22 049 Kč
    Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 22 499 Kč (-2%)
    Doporučená cena výrobce 24 999 Kč (-11%)
  9. -11%
    Membránové kalhoty La Sportiva Alpine Guide GTX Pant - sangria
    Membránové kalhoty La Sportiva Alpine Guide GTX Pant - sangria
    Hodnocení:
    0%
    včetně DPH 10 844 Kč
    Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 10 849 Kč
    Doporučená cena výrobce 12 299 Kč (-11%)
  10. -11%
    Bunda s membránou La Sportiva Alpine Guide GTX Jkt - tropic blue/deep sea
    Bunda s membránou La Sportiva Alpine Guide GTX Jkt - tropic blue/deep sea
    Hodnocení:
    0%
    včetně DPH 11 894 Kč
    Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 11 300 Kč (+6%)
    Doporučená cena výrobce 13 499 Kč (-11%)
  11. -18%
    GORE TEX bunda La Sportiva Supercouloir GTX Pro Jkt - cherry tomato/tropic blue
    GORE TEX bunda La Sportiva Supercouloir GTX Pro Jkt - cherry tomato/tropic blue
    Hodnocení:
    0%
    včetně DPH 13 899 Kč
    Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 14 199 Kč (-2%)
    Doporučená cena výrobce 16 999 Kč (-18%)
  12. -16%
    Bunda s membránou La Sportiva Chaser Evo Shell Jkt - everglade/savana
    Bunda s membránou La Sportiva Chaser Evo Shell Jkt - everglade/savana
    Hodnocení:
    0%
    včetně DPH 6 894 Kč
    Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 6 899 Kč
    Doporučená cena výrobce 8 249 Kč (-16%)
  13. -22%
    Softshell kalhoty La Sportiva Alpine Guide Windstopper Pant - deep sea
    Softshell kalhoty La Sportiva Alpine Guide Windstopper Pant - deep sea
    Hodnocení:
    0%
    včetně DPH 6 049 Kč
    Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 5 747 Kč (+6%)
    Doporučená cena výrobce 7 799 Kč (-22%)
  14. -12%
    Softshellová bunda La Sportiva Alpine Guide Windstopper Jacket - deep sea
    Softshellová bunda La Sportiva Alpine Guide Windstopper Jacket - deep sea
    Hodnocení:
    0%
    včetně DPH 6 844 Kč
    Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 6 502 Kč (+6%)
    Doporučená cena výrobce 7 799 Kč (-12%)
  15. -11%
    Bunda na běhání La Sportiva Ethereal Pro Jacket - yellow/black
    Bunda na běhání La Sportiva Ethereal Pro Jacket - yellow/black
    Hodnocení:
    0%
    včetně DPH 5 949 Kč
    Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 6 094 Kč (-2%)
    Doporučená cena výrobce 6 699 Kč (-11%)
  16. -15%
    Membránové kalhoty La Sportiva Supercouloir GTX Pro Pant - yellow/black
    Membránové kalhoty La Sportiva Supercouloir GTX Pro Pant - yellow/black
    Hodnocení:
    0%
    včetně DPH 12 299 Kč
    Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 11 685 Kč (+6%)
    Doporučená cena výrobce 14 499 Kč (-15%)
  17. -24%
    Bunda s membránou La Sportiva Alpine Guide GTX Jkt - poppy/storm blue
    Bunda s membránou La Sportiva Alpine Guide GTX Jkt - poppy/storm blue
    Hodnocení:
    0%
    včetně DPH 11 344 Kč
    Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 11 349 Kč
    Doporučená cena výrobce 14 999 Kč (-24%)
  18. -17%
    Softshellová bunda La Sportiva Aequilibrium Softshell Jkt - lime punch/storm blue
    Softshellová bunda La Sportiva Aequilibrium Softshell Jkt - lime punch/storm bl...
    Hodnocení:
    0%
    včetně DPH 4 969 Kč
    Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 4 974 Kč
    Doporučená cena výrobce 5 999 Kč (-17%)
  19. -30%
    Bunda s membránou La Sportiva Supercouloir GTX Pro Jkt - electric blue/sangria
    Bunda s membránou La Sportiva Supercouloir GTX Pro Jkt - electric blue/sangria
    Hodnocení:
    0%
    včetně DPH 12 499 Kč
    Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 12 844 Kč (-2%)
    Doporučená cena výrobce 17 999 Kč (-30%)
  20. -32%
    Lyžařské kalhoty La Sportiva Chaser Evo Shell Bib Pant - electric blue/sangria
    Lyžařské kalhoty La Sportiva Chaser Evo Shell Bib Pant - electric blue/sangri...
    Hodnocení:
    0%
    včetně DPH 5 419 Kč
    Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 5 424 Kč
    Doporučená cena výrobce 7 999 Kč (-32%)
  21. -22%
    Bunda s membránou La Sportiva Chaser Evo Shell Jkt - electric blue/sangria
    Bunda s membránou La Sportiva Chaser Evo Shell Jkt - electric blue/sangria
    Hodnocení:
    0%
    včetně DPH 7 144 Kč
    Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 6 787 Kč (+6%)
    Doporučená cena výrobce 9 199 Kč (-22%)
  22. -25%
    Bunda s membránou La Sportiva Alpine Guide GTX Jacket - lime punch/storm blue
    Bunda s membránou La Sportiva Alpine Guide GTX Jacket - lime punch/storm blue
    Hodnocení:
    0%
    včetně DPH 11 244 Kč
    Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 11 249 Kč
    Doporučená cena výrobce 14 999 Kč (-25%)
  23. -13%
    LaSportivaCyklonCrossGtx_black_yellow_414.jpg
    Boty La Sportiva Cyklon Cross Gtx - black/yellow
    Hodnocení:
    100%
    včetně DPH 5 594 Kč
    Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 5 315 Kč (+6%)
    Doporučená cena výrobce 6 499 Kč (-13%)
na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

23 výrobky

Vymazat

Komplexní nabídka horské obuvi La Sportiva

Mimořádně široká nabídka značky La Sportiva zahrnuje dámskou, pánskou i dětskou obuv určenou pro různé použití. Bez ohledu na účel je obuv vždy nejvyšší světové třídy. Boty na vysokohorskou turistiku značky La Sportiva Vám umožní dosáhnout nejvyšších vrcholů světa. Bohaté zkušenosti s jejich výrobou umožňují poskytovat uživatelům jak klasické modely z přírodní kůže, tak i moderní, ultralehké modely určené pro rychlý pohyb ve vysokohorském terénu. Do lehčího terénu a na delší trasy se skvěle hodí trekové boty. Nabízené běžecké boty La Sportiva do terénu používají jak profesionálové, soutěžící v nejtěžších závodech světa, tak i amatéři na běhání v příměstských lesoparcích. Zcela odlišnou kategorií je lezecká obuv La Sportiva. Zahrnuje boty pro profesionály, lezce záčatečníky, ale také pro děti.

Nejen boty

Tento výrobce již několik sezón nabízí také kvalitní horolezecké a horské oblečení. Díky tomu se proměnil ve značku nabízející komplexní horské vybavení. Použitá přírodní bavlna a volné střihy znamenají, že logo tohoto výrobce často najdete na balvanech a ve skalách. Díky péči o nejvyšší kvalitu výrobků se jeho výrobky vyznačují inovativními řešeními a také vysokou životností a spolehlivostí. Široká nabídka La Sportiva v obchodě 8a.pl znamená velký výběr a velmi snadné nakupování.

Historie značky La Sportiva

Posláním značky je poskytovat technické, vysoce kvalitní produkty pro prozkoumávání hor a outdoorové aktivity. Již téměř sto let nabízí všem outdoorovým nadšencům inovativní obuv a oblečení, které jim umožňuje dostat se ještě výš a dále. Značka La Sportiva, pocházející z malého horského městečka, je založena na lidech, kteří po generace obětavě vylepšovali každý detail další a další generace horských bot, určených pro turisty a profesionální lezce či horolezce. Přes svůj mezinárodní dosah má společnost stále malou továrnu s 250 zaměstnanci v Itálii, v Ziano di Fiemme, v srdci Dolomit. Je to skutečný fenomén mezi nejznámějšími značkami světa. La Sportiva má pobočku i v Americe, v USA. I přes takto široký sortiment neztratila značka nic ze své autenticity a originálních předpokladů. Tento výrobce neustále hledá nová řešení nejen v horolezeckém nebo trekingovém vybavení, ale také v tom, které je určené pro horský běh nebo skitouring. Z výrobce známého především díky horské obuvi se stala značka, která nabízí ucelenou nabídku pro všechny milovníky hor, kteří se věnují nejrůznějším aktivitám jak v létě, tak v zimě.