top

La Sportiva Běžecké boty

Běžecké boty La Sportiva jsou lehké konstrukce, které vám umožní překonávat horské stezky a cesty ještě rychleji. Trailová obuv od tohoto výrobce je ideální pro trénink i závody.
Filtry (1)
Filtry
 1. Zavazování
Zobrazení Mřížka Seznam

36 výrobky

 1. -9%
  Boty La Sportiva Kaptiva - yellow/black

  wish list

 2. -24%
  Trailové boty La Sportiva Akyra GTX - black

  wish list

 3. -14%
  Trailové boty La Sportiva Akyra - black

  wish list

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

36 výrobky

Vymazat

Běžecké boty La Sportiva mají propracovaný design

Značka La Sportiva je mezi milovníky horských aktivit dobře známá. Ať už se věnujete běžeckému lyžování, horolezectví nebo skialpinismu, La Sportiva nabízí správné vybavení pro každé roční období. Ať už jste rychlý běžec, nebo nadšenec do krosů, La Sportiva pro vás má tu správnou obuv. Ty zahrnují boty pro dlouhé tréninky i lehké vstupní modely. Ať už hledáte botu, která vynikne v prašanu, nebo botu připravenou na kamenité stezky, La Sportiva pro vás má tu správnou botu. Spolupráce s předními horskými běžci nám umožňuje dotáhnout jednotlivé návrhy k dokonalosti.

Běžecké boty La Sportiva - optimální volba pro vás

Jednotlivé modely La Sportiva se liší dvěma parametry. První z nich je šířka. To nám umožňuje optimálně přizpůsobit botu struktuře chodidla tak, aby netlačila, ale zároveň nevytvářela volný prostor. Správně padnoucí běžecká obuv La Sportiva znamená větší stabilitu a menší riziko otlaků a odřenin. Druhým parametrem je úroveň tlumení. Boty se rozdělují podle ujeté vzdálenosti. Na nejkratší vzdálenosti se dobře hodí modely se základním odpružením, které jsou lehké a nabízejí maximální cit pro zem. Naproti tomu existují boty pro ultra vzdálenosti. Obvykle se jedná o velmi dobře odpružené modely, které dokonale chrání nohu před útrapami následných kilometrů strávených na kamenitých nebo skalnatých stezkách. Díky těmto dvěma parametrům si každý z milovníků této aktivity vybere optimální běžeckou obuv La Sportiva.

La Sportiva - běžecká obuv se spolehlivou podrážkou

Jedním z nejdůležitějších prvků každé běžecké boty je bezpochyby podrážka. Ty, které se používají v obuvi La Sportiva, jsou výsledkem dlouholetého výzkumu a zkušeností. Podrážky jsou vyrobeny z patentované pryžové směsi FriXion®. V závislosti na vašich potřebách se pryž může vyznačovat vyšší přilnavostí nebo zvýšenou odolností proti oděru. Vhodný stupeň se volí v závislosti na použitém běhounu a účelu obuvi. Běžecké boty La Sportiva lze rozdělit do tří skupin podle terénu, pro který jsou určeny. Ať už hledáte boty do bláta, do skal nebo boty s univerzálním vzorkem, budete moci najít nejlepší model pro trasy, na kterých budete pravděpodobně běhat. Technologie nárazového brzdového systému je také dobře známá. Jedná se o uspořádání bloků běhounu tak, aby bota poskytovala maximální přilnavost jak při zrychlování do kopce, tak při brzdění z kopce.

Běžeckou obuv La Sportiva si můžete koupit online na adrese 8a.cz

Nabízíme velmi široký výběr běžeckých bot La Sportiva. K dispozici jsou pánské i dámské modely. Pro přechodná roční období designéři vybavili vybrané modely také membránou GORE-TEX®. Ta poskytuje úplnou nepromokavou ochranu a zabraňuje snadnému pronikání vody do svršku boty. Ideální volba pro deštivé dny venku. Běžecké boty La Sportiva jsou vhodné pro sportovce i amatérské běžce do různorodého terénu.