top

La Sportiva

Značka La Sportiva je mezi horolezci a alpinisty dobře známá. Nabízí lezeckou a horskou obuv i technické oblečení pro různé aktivit. Nejnovější modely La Sportiva najdete v obchodě 8a.cz!
Zobrazení Mřížka Seznam

779 výrobky

  1. -23%
    image_339331.jpg
    Boty La Sportiva Boulder X Mid - blue/yellow
    Hodnocení:
    0%
    Od včetně DPH 4 269 Kč
    Od 4 056 Kč cena s kódem
    Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 5 599 Kč (-27%)
    Doporučená cena výrobce 5 599 Kč (-23%)
    EXTRA 5% SLEVA S KÓDEM HOT
  2. -13%
    Dámské boty La Sportiva Ultra Raptor II Mid GTX - blk/top.
    Dámské boty La Sportiva Ultra Raptor II Mid GTX - blk/top.
    Hodnocení:
    0%
    včetně DPH 4 744 Kč
    Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 4 749 Kč
    Doporučená cena výrobce 5 499 Kč (-13%)
  3. -8%
    LaSportivaUltraRaptorIIMidGTX_blackyello8020647941766a.webp
    Boty La Sportiva Ultra Raptor II Mid GTX - black/yellow
    Hodnocení:
    0%
    včetně DPH 4 599 Kč
    4 370 Kč cena s kódem
    Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 4 724 Kč (-7%)
    Doporučená cena výrobce 4 999 Kč (-8%)
    EXTRA 5% SLEVA S KÓDEM HOT
  4. -13%
    LaSportivaTXSGTX_carbontopa8020647944293a.webp
    Dámské trekové boty La Sportiva TXS GTX - carbon/topaz
    Hodnocení:
    0%
    včetně DPH 5 024 Kč
    Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 5 074 Kč
    Doporučená cena výrobce 5 799 Kč (-13%)
  5. -10%
    Dámské turistické boty La Sportiva Stream GTX - black/topaz
    Dámské turistické boty La Sportiva Stream GTX - black/topaz
    Hodnocení:
    0%
    včetně DPH 5 269 Kč
    Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 5 274 Kč
    Doporučená cena výrobce 5 899 Kč (-10%)
  6. -15%
    Dámská nástupové boty La Sportiva Boulder X - slate/red plum
    Dámská nástupové boty La Sportiva Boulder X - slate/red plum
    Hodnocení:
    0%
    včetně DPH 3 313 Kč
    2 982 Kč cena s kódem
    Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 3 249 Kč (-8%)
    Doporučená cena výrobce 3 899 Kč (-15%)
    EXTRA 10% SLEVA S KÓDEM HOLIDAY
  7. -6%
    Horolezecké boty La Sportiva Trango Tech Leather GTX - black
    Horolezecké boty La Sportiva Trango Tech Leather GTX - black
    Hodnocení:
    0%
    včetně DPH 6 733 Kč
    Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 6 799 Kč
    Doporučená cena výrobce 7 199 Kč (-6%)
  8. -3%
    Pánské žabky La Sportiva Jandal - black/yellow
    Pánské žabky La Sportiva Jandal - black/yellow
    Hodnocení:
    0%
    včetně DPH 949 Kč
    Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 949 Kč
    Doporučená cena výrobce 979 Kč (-3%)
  9. -15%
    Dámské trekové boty La Sportiva TX5 GTX - clay
    Dámské trekové boty La Sportiva TX5 GTX - clay
    Hodnocení:
    0%
    včetně DPH 5 044 Kč
    4 792 Kč cena s kódem
    Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 5 999 Kč (-20%)
    Doporučená cena výrobce 5 999 Kč (-15%)
    EXTRA 5% SLEVA S KÓDEM HOT
  10. -14%
    LaSportivaLycanII_blackyellow8020647845965a.webp
    Běžecké boty La Sportiva Lycan II - black/yellow
    Hodnocení:
    0%
    Od včetně DPH 3 149 Kč
    Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 3 179 Kč
    Doporučená cena výrobce 3 699 Kč (-14%)
  11. -10%
    image_415382.jpg
    Boty La Sportiva Boulder X - red
    Hodnocení:
    0%
    včetně DPH 3 499 Kč
    3 150 Kč cena s kódem
    Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 3 325 Kč (-5%)
    Doporučená cena výrobce 3 899 Kč (-10%)
    EXTRA 10% SLEVA S KÓDEM HOLIDAY
  12. -13%
    LaSportivaBoulderX_grey_yellow__8020647310708__a.jpg
    Nástupové boty La Sportiva Boulder X - grey/yellow
    Hodnocení:
    0%
    Od včetně DPH 3 359 Kč
    Od 3 024 Kč cena s kódem
    Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 3 389 Kč (-10%)
    Doporučená cena výrobce 3 899 Kč (-13%)
    EXTRA 10% SLEVA S KÓDEM HOLIDAY
  13. -9%
    image_416235.jpg
    Horolezecké boty La Sportiva Nepal Cube GTX - yellow
    Hodnocení:
    0%
    včetně DPH 11 999 Kč
    Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 12 199 Kč (-1%)
    Doporučená cena výrobce 13 289 Kč (-9%)
  14. -7%
    image_385300.jpg
    Horolezecké boty La Sportiva Nepal Evo GTX - yellow
    Hodnocení:
    0%
    včetně DPH 11 149 Kč
    Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 10 799 Kč (+4%)
    Doporučená cena výrobce 11 989 Kč (-7%)
  15. -12%
    Dámské horolezecké boty La Sportiva Nepal Cube GTX - ice
    Dámské horolezecké boty La Sportiva Nepal Cube GTX - ice
    Hodnocení:
    0%
    včetně DPH 11 599 Kč
    Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 11 649 Kč
    Doporučená cena výrobce 13 289 Kč (-12%)
  16. -5%
    image_414237.jpg
    Horolezecké boty La Sportiva Karakorum Evo GTX - anthracite/red
    Hodnocení:
    0%
    včetně DPH 8 544 Kč
    Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 8 549 Kč
    Doporučená cena výrobce 8 999 Kč (-5%)
  17. -7%
    image_405354.jpg
    Horolezecké boty La Sportiva Trango Tower Extreme GTX - black/yellow
    Hodnocení:
    0%
    včetně DPH 8 794 Kč
    Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 8 799 Kč
    Doporučená cena výrobce 9 499 Kč (-7%)
  18. -39%
    Dětské lezečky La Sportiva Gripit - blue/sulphur
    Dětské lezečky La Sportiva Gripit - blue/sulphur
    Hodnocení:
    0%
    včetně DPH 1 269 Kč
    Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 1 274 Kč
    Doporučená cena výrobce 2 099 Kč (-39%)
  19. -3%
    Dětské lezečky La Sportiva Stickit - lime/yellow
    Dětské lezečky La Sportiva Stickit - lime/yellow
    Hodnocení:
    0%
    včetně DPH 1 349 Kč
    Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 1 299 Kč (+4%)
    Doporučená cena výrobce 1 399 Kč (-3%)
na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

779 výrobky

Vymazat

Komplexní nabídka horské obuvi La Sportiva

Mimořádně široká nabídka značky La Sportiva zahrnuje dámskou, pánskou i dětskou obuv určenou pro různé použití. Bez ohledu na účel je obuv vždy nejvyšší světové třídy. Boty na vysokohorskou turistiku značky La Sportiva Vám umožní dosáhnout nejvyšších vrcholů světa. Bohaté zkušenosti s jejich výrobou umožňují poskytovat uživatelům jak klasické modely z přírodní kůže, tak i moderní, ultralehké modely určené pro rychlý pohyb ve vysokohorském terénu. Do lehčího terénu a na delší trasy se skvěle hodí trekové boty. Nabízené běžecké boty La Sportiva do terénu používají jak profesionálové, soutěžící v nejtěžších závodech světa, tak i amatéři na běhání v příměstských lesoparcích. Zcela odlišnou kategorií je lezecká obuv La Sportiva. Zahrnuje boty pro profesionály, lezce záčatečníky, ale také pro děti.

Nejen boty

Tento výrobce již několik sezón nabízí také kvalitní horolezecké a horské oblečení. Díky tomu se proměnil ve značku nabízející komplexní horské vybavení. Použitá přírodní bavlna a volné střihy znamenají, že logo tohoto výrobce často najdete na balvanech a ve skalách. Díky péči o nejvyšší kvalitu výrobků se jeho výrobky vyznačují inovativními řešeními a také vysokou životností a spolehlivostí. Široká nabídka La Sportiva v obchodě 8a.pl znamená velký výběr a velmi snadné nakupování.

Historie značky La Sportiva

Posláním značky je poskytovat technické, vysoce kvalitní produkty pro prozkoumávání hor a outdoorové aktivity. Již téměř sto let nabízí všem outdoorovým nadšencům inovativní obuv a oblečení, které jim umožňuje dostat se ještě výš a dále. Značka La Sportiva, pocházející z malého horského městečka, je založena na lidech, kteří po generace obětavě vylepšovali každý detail další a další generace horských bot, určených pro turisty a profesionální lezce či horolezce. Přes svůj mezinárodní dosah má společnost stále malou továrnu s 250 zaměstnanci v Itálii, v Ziano di Fiemme, v srdci Dolomit. Je to skutečný fenomén mezi nejznámějšími značkami světa. La Sportiva má pobočku i v Americe, v USA. I přes takto široký sortiment neztratila značka nic ze své autenticity a originálních předpokladů. Tento výrobce neustále hledá nová řešení nejen v horolezeckém nebo trekingovém vybavení, ale také v tom, které je určené pro horský běh nebo skitouring. Z výrobce známého především díky horské obuvi se stala značka, která nabízí ucelenou nabídku pro všechny milovníky hor, kteří se věnují nejrůznějším aktivitám jak v létě, tak v zimě.