top

Kombi

Kombi je kanadská značka specializující se na navrhování a výrobu zimních rukavic. Jejich rukavice pro lyžaře jsou velmi oblíbené. Kombi v obchodě 8a.cz nabízí širokou škálu modelů.
25
výrobky
Zobrazení Mřížka Seznam

25 položek

na stránce
 1. -30%
  Lyžařské rukavice Kombi Outdoor-Zy Glove - black

  wish list

 2. -30%
  Lyžařské rukavice Kombi Intrepid Glove - black

  wish list

 3. -30%
  Rukavice Kombi The Wrap Gloves - asphalt

  wish list

 4. -30%
  Lyžařské rukavice Kombi The Edge Glove - black

  wish list

 5. -26%
  Dámské rukavice Kombi The Outdoorsy Glove - black

  wish list

 6. -30%
  Kukla Kombi P3 Balaclava - black

  wish list

 7. -28%
  Rukavice Kombi The Edge Glove - black chevron

  wish list

 8. -19%
  Kukla Kombi FullClava - black
  Kukla Kombi FullClava - black
  845 Kč 1 044 Kč

  wish list

 9. -31%
  Ohřívače rukou Kombi Hand Warmers

  wish list

 10. -30%
  Ohřívače nohou Kombi Toe Warmers

  wish list

Zobrazení Mřížka Seznam

25 položek

na stránce

Značka Kombi je rodinná firma založená v roce 1961 v Montrealu. Jejím posláním bylo od samého počátku poskytovat nejlepší ochranu hlavy, rukou a nohou před chladem. Kvalitní rukavice, čepice, ponožky a další doplňky zimního oblečení umožnily naplno si užít zimní výpravy. Kanaďanům nikdo nemůže upřít zkušenosti se zvládáním nízkých teplot. Právě díky tomu jsou výrobky Kombi v zimní sezóně tak úspěšné po celém světě.

Historie značky se začala psát v roce 1961, kdy lyžař Danny Gold vynalezl rukavice na sjezdové lyžování se zabudovanou ochranou rukou, která zabraňovala nárazu ruky do hůlek. V následujících letech se rukavice s logem Kombi objevily na dlaních mnoha lyžařských závodníků. Značka začala spolupracovat se společností GORE-TEX® v 80. letech. Díky tomu se v jejích konstrukcích objevuje nejznámější membrána na světě a rukavice se stávají plně nepromokavými. V devadesátých letech se na trhu objevily palčáky typu lobster, které si rychle získaly sympatie zákazníků. V roce 2017 je otevřena první kamenná prodejna této značky a společnost pokračuje v dynamickém růstu a zavádí do své nabídky stále nové a nové produkty, které se dokonale postarají o to, aby aktivním lidem poskytly tu správnou teplotu během zimních mrazů.

Rukavice Kombi – propracované detaily

Specialisté kanadské značky přesně vědí, co lyžaři a další zimní sportovci potřebují. Různé modely rukavic tohoto výrobce jsou vhodné pro širokou škálu použití. Nabízejí se od lehkých modelů pro přechodná období a teplejší zimní dny až po silné rukavice do mrazu. Rukavice Kombi se vyznačují dobrým střihem, použitím vysoce kvalitních materiálů a dokonalým zpracováním každého detailu. Díky tomu jsou rukavice ideální pro intenzivní používání a účinně chrání vaše ruce před chladem

Kanadský výrobce Kombi nabízí nejširší výběr mezi lyžařskými rukavicemi. Jejich konstrukce nabízí vynikající izolaci a ochranu před nepříznivými povětrnostními podmínkami. Rukavice GORE-TEX® jsou bezpochyby nejjistějším způsobem ochrany před sněhem a vlhkostí. Vysoce účinná membrána vytváří neproniknutelnou bariéru proti vodě a větru a zabraňuje vniknutí sněhu. Díky membráně zůstává vnitřek rukavic suchý, teplý a příjemný, což vám umožní naplno si užít vaši aktivitu v zimních povětrnostních podmínkách. Lyžařské rukavice Kombi GTX jsou častým hostem na sjezdovkách i mimo ně, pokud si je vyberou skialpinisté. Ať už se chystáte na několik rychlých sjezdů, nebo na celodenní výlet, správné rukavice vám zajistí pohodlí a tepelný komfort.

Čepice, nákrčníky a kukly Kombi poskytují kompletní ochranu hlavy před chladem<.h2>

Kanadský výrobce nabízí také pestrou škálu pokrývek hlavy, a to jak pro zimní, tak pro přechodná období. Široká nabídka čepic umožní každému najít model dokonale vyhovující jeho potřebám. Jsou mezi nimi klasické pletené čepice s bambulí i moderní funkční modely, které se skvěle hodí pod horolezeckou nebo lyžařskou helmu. Jsou ideální volbou pro každého, kdo hledá optimální tepelný komfort a účinný odvod vlhkosti. Lyžaři ocení lehké kukly, které se skvěle hodí i pod helmu a poskytují účinnou ochranu obličeje před chladem. Velmi oblíbené jsou také nákrčníky, které chrání krk před rychlým prochladnutím. Je to mnohem pohodlnější volba než klasické šály, které si musíte pokaždé uvázat.

Široká nabídka čepic a rukavic Kombi v obchodě 8a.cz

Nabízíme rozmanitý sortiment rukavic kanadské značky. Většina lidí volí pětiprsté rukavice, ale v největších mrazech se velmi dobře osvědčují palčáky. Díky tomu, že jsou všechny prsty v jedné přihrádce, je snazší udržovat optimální teplotu uvnitř rukavic. Z dostupných modelů nabízíme pánské i dámské rukavice. Jedná se o optimální volbu pro všechny, kteří hledají kvalitní lyžařské rukavice, které se dobře osvědčí i při nízkých teplotách.

Kombi – oblíbené kategorie

Rukavice Kombi Palčáky Kombi Rukavice GORE-TEX Kombi Lyžařské rukavice Kombi Rukavice na dotykový displej Kombi
Čepice Kombi Funkční čepice Kombi