top

Kempingové vařiče

Kempinkové vařiče znamenají pohodlné vaření v podmínkách kempování. Robustní jedno- a dvouplotýnkové vařiče poskytnou vašim hrncům správnou oporu a umožní vám pohodlnou přípravu pokrmů.
1
produkt
Nenašli jsme žádné výrobky odpovídající Vašemu dotazu.

Kempinkové vařiče

Vařiče určené pro kempování jsou modely, které na jedné straně musí poskytovat pohodlí při vaření během několikadenního pobytu na jednom místě a na druhé straně musí být možné je složit pro přepravu v autě. Toto jsou kempinkové vařiče, které nabízíme. Rozhodně se nejedná o modely, které by se daly nosit v trekingovém batohu, ale jsou ideální pro delší prázdninové pobyty na jednom místě. Jsou ideální volbou pro rodinné výlety nebo kempování s přáteli, kde budete pobývat delší dobu.

Různé typy kempinkových kamen

Kotle pro použití v kempech a bivacích jsou obvykle poháněny plynovými kartušemi. Toto řešení je velmi pohodlné a skvěle se hodí pro dočasnou kuchyň. Většina kempinkových vařičů se vyrábí ve dvou verzích - s jedním a dvěma hořáky. První z nich je ideální pro kratší cesty, kdy nemusíte moc vařit. Dvouplotýnkové plynové sporáky jsou dobrou volbou pro větší skupiny a pro všechny, kteří budou vařit trochu složitější pokrmy. Přestože jsou kempingové vařiče o něco větší než kompaktní turistické vařiče používané při trekingu, nabízejí nesrovnatelně větší stabilitu, takže i při použití o něco větších hrnců zůstává celek mimořádně stabilní.

Kempinkové vařiče špičkových značek v obchodě 8a.cz

Nabízíme široký výběr vařičů od známých outdoorových značek, jako je Outwell. Dobře navržené modely se snadno používají a jsou ideální pro delší kempování nebo stanování u jezera. Díky velkým hořákům a pohodlným knoflíkům pro nastavení plamene je vaření venku jednodušší. V kombinaci se skládacími židlemi, stolem a kompaktním nádobím nabízejí kempingové vařiče možnost přípravy kompletní venkovní kuchyně a jídelny.