top

Kempingové vařiče

Kempinkové vařiče znamenají pohodlné vaření v podmínkách kempování. Robustní jedno- a dvouplotýnkové vařiče poskytnou vašim hrncům správnou oporu a umožní vám pohodlnou přípravu pokrmů.
Zobrazení Mřížka Seznam

1 výrobky

na stránce
  1. -27%
    Turistický hořák MSR WindBurner Group Stove System

    wish list

Zobrazení Mřížka Seznam

1 výrobky

na stránce
Vymazat

Kempingové vařiče

Vařiče určené pro kempování jsou modely, které na jedné straně musí poskytovat pohodlí při vaření během několikadenního pobytu na jednom místě a na druhé straně musí být možné je složit pro přepravu v autě. Takové jsou kempingové vařiče, které nabízíme. Rozhodně se nejedná o modely, které by se daly nosit v trekingovém batohu, ale jsou ideální pro delší prázdninové pobyty na jednom místě. Je to perfektní volba pro rodinné výlety nebo výlety s přáteli do kempu, kde budete dlouhodobě pobývat.

Různé typy kempingových vařičů

Vařiče pro použití v kempech a bivacích jsou obvykle na plynové kartuše. Toto řešení je velmi pohodlné a skvěle se hodí pro dočasnou kuchyň. Většina kempingových vařičů se vyrábí ve dvou verzích - s jedním a dvěma hořáky. První z nich je ideální pro kratší cesty, kdy nemusíte moc vařit. Dvouplotýnkové plynové vařiče jsou dobrou volbou pro větší skupiny a pro všechny, kteří budou vařit trochu složitější pokrmy. Přestože jsou kempingové vařiče o něco větší než kompaktní turistické hořáky používané při trekingu, nabízejí nesrovnatelně větší stabilitu, takže i při použití o něco větších hrnců zůstává celek mimořádně stabilní.

Kempingové vařiče špičkových značek v obchodě 8a.cz

Nabízíme široký výběr vařičů od známých outdoorových značek, jako je Outwell. Dobře navržené modely se snadno používají a jsou ideální pro delší kempování nebo stanování u jezera. Díky velkým hořákům a pohodlným knoflíkům pro nastavení plamene je vaření v terénu jednodušší. V kombinaci se skládacími židlemi, stolem a kompaktním nádobím nabízejí kempingové vařiče možnost přípravy kompletní venkovní kuchyně a jídelny.