top

Katadyn

Katadyn je švýcarská značka, která vyrábí vodní filtry. Používají se na treku, při expedicích, na jachtách a všude tam, kde může být přístup k čisté vodě obtížný.
Zobrazení Mřížka Seznam

8 výrobky

 1. -25%
  Filtrační láhev Katadyn BeFree 1L

  wish list

 2. -19%
  Filtrační láhev Katadyn BeFree 0.6L

  wish list

 3. -22%
  Vodní filtr Katadyn Hiker Pro

  wish list

 4. -26%
  Vodní filtr Katadyn Vario
  Vodní filtr Katadyn Vario
  2719 Kč 3674 Kč

  wish list

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

8 výrobky

Vymazat

Turistické vodní filtry Katadyn nabízejí širokou škálu modelů

Značka Katadyn používá ve svých výrobcích nejnovější dostupná řešení a technologie. Díky tomu jsou filtry stále účinnější, aniž by zabíraly mnoho místa. Bez významu není ani hmotnost. V závislosti na potřebě existují modely, které chrání před bakteriemi a prvoky, ale i ty, které zastaví i viry. Filtry Katadyn lze dokonale přizpůsobit vašim potřebám v závislosti na tom, kam se chystáte. Jiné řešení se hodí do vysokých hor a jiné na tropické výpravy. Kromě rozdílů ve filtračních vlastnostech se jednotlivé modely rozhodně liší také rozměry. Kompaktní modely, které se snadno vejdou do kapsy batohu, jsou nejlepší volbou pro pěší výlety. Větší filtry jsou ideální pro delší pobyty na jednom místě a umožňují připravit velké množství pitné vody pro skupinu lidí.

Široká nabídka filtrů Katadyn v obchodě 8a.cz

Nabízíme široký sortiment výrobků švýcarské značky Katadyn, díky nimž si můžete vychutnat chutnou a neznečištěnou vodu téměř ve všech koutech světa. Speciální kompaktní modely pro milovníky trekkingu a horských expedic, stejně jako řešení pro delší kempování v terénu, vám umožní vybrat si ten nejvhodnější systém pro danou situaci. K dispozici jsou také láhve s filtračním systémem Katadyn, díky kterým můžeme zlepšit kvalitu vody z kohoutku. Výrobce nabízí také známé tablety na úpravu vody Micropur. Internetový obchod 8a.cz je široký výběr vodních filtrů pro každou příležitost.