top

Karabiny Black Diamond

Karabiny Black Diamond znamenají dokonalé zpracování a vysokou odolnost. Inovativní modely navržené lezeckými nadšenci v USA. Podívejte se na vynikající osobní a expresní karabiny.
46
výrobky
Zobrazení Mřížka Seznam

46 položek

na stránce
  1. -8%
    Karabiny Black Diamond LiteWire Rackpack

    wish list

  2. -5%
    Karabiny lezečky Black Diamond MiniWire Rackpack

    wish list

Zobrazení Mřížka Seznam

46 položek

na stránce

Lezecké karabiny Black Diamond jsou dokonale zpracované

Legendární americká značka Black Diamond navrhuje a vyrábí lezecké vybavení nejvyšší kvality. Díky své bohaté historii, oddaným návrhářům a nejlepším světovým lezcům spojeným se značkou může nabízet výrobky nejvyšší kvality. Významnou část kolekce tvoří karabiny Black Diamond. Jsou nezbytnou součástí vybavení každého horolezce. Lezecká karabina je základním prvkem, který zajišťuje bezpečnost a pohodlí při lezení. Jeho tvar, použitý zámek, hmotnost a odolnost určují jeho použitelnost při různých typech lezení. Ať už lezeš v horách, potřebuješ expresku pro jednodélkové cesty ve skále nebo lezeš v ledu, značka BD ti poskytne ten správný typ karabin.

Moderní karabiny Black Diamond

Tento výrobce stojí v čele zavádění stále inovativnějších řešení ve svých výrobcích. Díky tomu je jejich používání nejen intuitivnější, ale také pohodlnější. Drátěné karabiny, například Black Diamond HoodWire, se těší velké oblibě. Díky speciálně navrženým zámkům eliminují problém se zachycením lana o zub. To umožnilo získat model, který kombinuje všechny výhody klasických drátěných a pevných zámků. Dalším inovativním systémem je Magnetron. Jedná se o typ zámku, u něhož se používají magnety, aby se sám neotevřel. Zámek lze snadno odemknout stisknutím z obou stran. Karabiny Black Diamond Magnetron se velmi snadno používají a poskytují vysokou úroveň bezpečnosti při lezení. Pokud jde o tradičnější modely, karabiny BD se rozhodně vyznačují velmi precizním zpracováním. Podrobný proces kontroly kvality zajišťuje, že konečný produkt je mimořádně rafinovaný a vyznačuje se spolehlivostí. To je vlastnost, kterou všichni horolezci velmi oceňují. Díky vysoce kvalitním lehkým slitinám jsou jednotlivé karabiny lehké a vysoce odolné. Bez významu není ani jejich vysoká odolnost.

Black Diamond - horolezecké karabiny, které si můžete koupit v obchodě 8a.cz

Máme pro vás kompletní nabídku lezeckých karabin BD, které umožní každému horolezeckému začátečníkovi být plně vybaven, stejně jako zkušeným lezcům doplnit potřebné prvky výbavy. Pohodlné používání a spolehlivé osobní karabiny HMS jsou základem každé sady. Velký výběr karabin pro expresky usnadňuje sestavení jak těch, které jsou ideální pro sportovní lezení, tak těch, které jsou ideální pro vícedélkové cesty, kde je důležitá co nejnižší hmotnost. Nabídka zahrnuje jak karabiny ve tvaru písmene D, tak oválné karabiny Black Diamond. Mnoho typů zámků nabízí různé úrovně komfortu. Karabiny s plnými zámky, drátové verze, šroubové verze nebo dokonce magnetické verze - široký výběr uspokojí i ty nejnáročnější uživatele.

Podívejte se také na další vybavení Black Diamond!

Expresky Black Diamond Lezecká lana Black Diamond Batohy Black Diamond Čelovky Black Diamond Trekkingové hole Black Diamond