top

Kalhoty s odepínacími nohavicemi The North Face

Kalhoty The North Face ® s odepínacími nohavicemi jsou mimořádně všestranné kalhoty, které se díky dvěma zipům odolným proti poškození změní na krátké šortky. Užijte si kalhoty 2v1 nejen v létě!
Nenašli jsme žádné výrobky odpovídající Vašemu dotazu.
Vymazat

Odnímatelné kalhoty The North Face ideální na léto!

Tento scénář zná každý outdoorový fanoušek. Svěží ráno, jsme v kalhotách, uplyne pár hodin a horko si vybírá svou daň, funkční šortky by se hodily, že? Pravda. Proto se vyplatí vsadit na osvědčené řešení! Kalhoty s odepínacími nohavicemi od společnosti The North Face jsou ideální volbou na léto, kdy jsou rozdíly v denních teplotách extrémně vysoké. Americká značka vsadila na praktický a ekologický design. Mnoho z kalhoty TNF® jsou vyrobeny z recyklovaných materiálů. Díky tomu značka minimalizuje svůj dopad na planetu. Vodoodpudivá úprava DWR je také "ekologická". Absence sloučenin PFC v jeho složení má pozitivní dopad na životní prostředí.

Skvělé řešení pro měnící se povětrnostní podmínky

Pokud u svého outdoorového oblečení hledáte výjimečnou funkčnost a praktičnost, kalhoty Removable Leg Pants od společnosti The North Face vás nadchnou! Pohodlné kalhoty lze během několika sekund proměnit v krátké šortky. Značka sází na moderní látky vlastního designu. Rychleschnoucí syntetické tkaniny umožňují rychlou absorpci potu a jeho odpařování od pokožky. Kalhoty jsou lehké a zároveň odolné proti náhodnému mechanickému poškození. Vodoodpudivá úprava DWR poskytuje zvýšenou ochranu proti vlhkosti. Kalhoty s odepínacími nohavicemi značky North Face budou ideální volbou při střídání teplot. Odnímatelné nohy zabírají v batohu minimum místa. Kalhoty jsou praktické i z dalších důvodů. Jsou vybaveny mnoha prostornými kapsami. Některé z nich jsou uzavíratelné na zip, takže v nich můžete bezpečně přenášet své cennosti.

Podívejte se na kalhoty The North Face s odnímatelnou nohavicí na adrese 8a.cz

V nabídce internetového obchodu 8a.cz najdete širokou nabídku kalhot a šortek The North Face. Nic vám nebrání spojit oba produkty do jednoho! Extrémně funkční kalhoty s odepínacími nohavicemi budou hitem nadcházející podzimní a zimní sezóny. Moderní materiály vám poskytnou dlouhotrvající pocit pohodlí. Díky široké nabídce modelů pro něj i pro ni si každý najde ty pravé kalhoty. Značka The North Face se také zavázala k ekologicky šetrné konstrukci. Pokud chcete, aby vaše nákupy byly co nejudržitelnější, sáhněte po kalhotách vyrobených z recyklovaných materiálů a s nepromokavou úpravou bez PFC.