top

Kalhoty GORE-TEX Salewa

Kalhoty Salewa ® GORE-TEX ® jsou dokonale padnoucí technické membránové kalhoty, které neomezují v pohybu. Poskytují optimální tepelný komfort díky účinné ochraně proti větru a vodě.
Nenašli jsme žádné výrobky odpovídající Vašemu dotazu.
Vymazat

Kalhoty Salewa GORE-TEX - záruka maximální ochrany

Pokud hledáte produkty špičkové kvality a nemáte zájem o polovičaté řešení. Sázíte na nejlepší osvědčené a nejcennější technologie. Výběr kalhot vybavených membránou GTX od Salewa bude skvělým rozhodnutím. Tento renomovaný výrobce se při výrobě membránového oblečení neřídí žádnými zkratkami a používá pouze ty nejkvalitnější materiály a osvědčené technologie. Díky tomu jsou kalhoty GORE-TEX od společnosti Salewa lehké, odolné a chrání nás před vlivy počasí. Jejich nepromokavá a větruodolná konstrukce je ideální pro skialpinismus a zimní výstupy na vrcholy. Vysoká prodyšnost kalhot je klíčem k úspěchu ve chvílích extrémní námahy, kdy naše tělo produkuje obrovské množství tepla.

Membrána GORE-TEX® a její nekompromisní funkčnost

Membrána GORE-TEX®, kterou dobře znají outdooroví nadšenci, stojí za všestranností a praktičností těchto pokročilých kalhot. Díky tomu nám kalhoty Salewa GORE-TEX umožňují zachovat maximální úroveň pohodlí! Mikroporézní konstrukce membrány vás účinně ochrání před srážkami v podobě deště, sněhu a větru. To je dáno velikostí jednoho póru. Je tak malá, že kapalná voda není schopna do látky proniknout, a totéž platí pro vítr. Totéž platí pro vítr, což znamená, že se během svých aktivit v horách můžete chránit před promočením nebo prochladnutím. Kalhoty Salewa GORE-TEX jsou také nekompromisně prodyšné, protože membrána neblokuje vodní páry vznikající na pokožce během cvičení. Membrána neblokuje vodní páru, která se během cvičení tvoří na pokožce, a umožňuje její účinné odpařování. Membrána neblokuje vodní páry, které se tvoří na pokožce během intenzivního tréninku.

Kalhoty Salewa GORE-TEX v nabídce internetového obchodu 8a.cz

V nabídce našeho internetového obchodu najdete model, který dokonale vyhovuje vašim preferencím. Nejvyšší kvalita zpracování je zárukou dlouhodobé podpory bez ohledu na panující podmínky. Kolekci tvoří dámské a Pánské kalhoty Salewa GORE-TEX se postarají o to, aby si každý mohl úspěšně vybrat model této renomované značky pro sebe. Nejvyšší kvalita zpracování a moderní konstrukce zaručují maximální pohodlí při horských aktivitách po mnoho turistických sezón.