top

Houdini

Houdini je švédská značka nabízející vysoce kvalitní outdoorové oblečení. Její sortiment zahrnuje téměř všechny druhy oblečení - od bund a kalhot až po čepice, rukavice nebo spodní prádlo z merino vlny. Oblečení Houdini je ideální volbou pro turistické výlety i každodenní nošení.
46
výrobky
Zobrazení Mřížka Seznam

46 položek

na stránce
 1. -30%
  Mikina s kapucí Houdini Outright Houdi - cloudy blue

  wish list

 2. -30%
  Dámská mikina Houdini Power Houdi - deep red

  wish list

 3. -30%
  Fleece mikina dámská Houdini Outright Houdi - hazel

  wish list

 4. -30%
  Zateplená bunda Houdini Dunfri - deep sea blue

  wish list

 5. -30%
  Kabát do deště Houdini One Parka - true black

  wish list

 6. -30%
  Bunda do deště Houdini The Orange Jacket - orange

  wish list

 7. -30%
  Zateplená bunda damska Houdini Dunfri - deep sea blue

  wish list

 8. -30%
  Pánské tričko Houdini Tree Tee - greeness

  wish list

 9. -30%
  Pánské tričko Houdini Tree Tee - blue illusion

  wish list

 10. -30%
  Dámské tričko Houdini Tree Tee - deep red

  wish list

 11. -30%
  Merino triko pánské Houdini Desoli Tee - cloudy gray

  wish list

 12. -26%
  Dámské tričko Houdini Tree Tee - frost green

  wish list

 13. -30%
  Zimní čepice Houdini Zissou Hat - hazel

  wish list

 14. -30%
  Sportovní podprsenka Houdini Wander Bra - true black

  wish list

 15. -30%
  Termolegíny Houdini Desoli Mid Tights - true black

  wish list

 16. -30%
  Boxerky Houdini Desoli Boxers - true black

  wish list

 17. -30%
  Kalhoty dámské Houdini Adventure Tights - true black

  wish list

Zobrazení Mřížka Seznam

46 položek

na stránce

Houdini - oblečení pro outdoorové a sportovní nadšence

Nabídka švédské značky osloví všechny aktivní lidi, kteří hledají funkční oblečení z nejlepších dostupných materiálů a s dlouhou životností. V závislosti na typu činnosti, kterou rádi provozujete, má značka Houdini ty správné návrhy. Mezi oděvy jsou modely připravené pro horolezectví, pěší turistiku, trailový běh, cyklistiku nebo třeba jízdu na kajaku. Nezapomnělo se ani na oblečení vhodné pro každodenní nošení a cestování. Houdini nabízí oblečení pro každé roční období. V létě jsou ideální lehká trička a kraťasy, které výborně větrají. V přechodných ročních obdobích značka nabízí bundy a kalhoty s vynikající ochranou proti povětrnostním vlivům. V zimě je ideální merino prádlo Houdini, které skvěle izoluje v chladných dnech. Ať už se věnujete jakékoliv aktivitě, pokud jste milovníkem outdooru nebo hor, tato značka byla vytvořena speciálně pro vás!

Jak značka vznikla?

Příběh značky Houdini by měl začít na přelomu 80. a 90. let minulého století. Lotta Giornofelice v té době pracovala jako horolezecká a lyžařská průvodkyně. Většinu času strávila v místech jako Åre, Chamonix, La Grave a Kebnekaise, kde hledala nejlepší sněhové podmínky. Při jednom výstupu na Pyramide du Tacul v Chamonix se se skupinou společníků ocitla v extrémně obtížných povětrnostních podmínkách. Někdo pak vykřikl "Zachraňte mě, Houdini" a přivolal legendárního mistra útěků na pomoc. Výprava bezpečně sestoupila do údolí a toto rčení se vrylo do paměti natolik, že se brzy stalo názvem značky oblečení, kterou Lotta založila.

Na začátku devadesátých let nebyl výběr oblečení pro horské aktivity příliš široký. Převažovaly oděvy, které skvěle tepelně izolovaly, ale zároveň výrazně omezovaly větrání a prodyšnost. V důsledku toho neposkytovaly dostatečný komfort pro aktivity, jako je skitouring nebo rychlé horolezectví. Lotta Giornofelice se to rozhodla změnit a začala pro sebe a své přátele vyrábět fleecové spodní prádlo, které si velmi oblíbili. Takže už měla vyvinutý skvělý střih spodního prádla, značku Houdini, ale chyběla správná látka. Tak se dostala do společnosti Malden Mill (později Polartec®), kde musela přesvědčit manažery, aby s ní spolupracovali. A tak v roce 1993 vznikla ve Švédsku první kolekce značky, která zaplnila mezeru na trhu. Dnes má společnost Houdini ve svých katalozích mnohem širší nabídku produktů než jen termoprádlo. Každý outdoorový nadšenec by z nich měl být schopen snadno sestavit pohodlné oblečení na jakoukoli výpravu.

Obchod s oblečením Houdini online - podívejte se na 8a.cz!

V naší nabídce najdete široký výběr oblečení od švédského výrobce. Oblečení Houdini, které nabízíme, je vyrobeno s maximální péčí o životní prostředí. V současné době 100% materiálů, které tento výrobce používá, pochází z obnovitelných zdrojů, jsou vyrobeny z recyklace nebo jsou k tomu vhodné. Značka však nepřestává usilovat o dokonalost a neustále zavádí další vylepšení, díky nimž se při výrobě spotřebuje ještě méně energie, vody a dalších přírodních zdrojů. Cílem společnosti Houdini je uzavřený cyklus výrobku, aby žádná část oděvu nepřišla nazmar a nemusela být skládkována. Mimořádně důležitá je také životnost jednotlivých oděvů. Schopnost opravovat a renovovat oděvy Houdini znamená, že její bundy, mikiny nebo kalhoty lze úspěšně používat po mnoho sezón.