top

Hario

Hario je uznávaný výrobce příslušenství pro přípravu kávy, který si získal celosvětové uznání. Díky jedinečnému designu, inovacím a vysoké kvalitě je tato značka synonymem vynikající kávy.
Zobrazení Mřížka Seznam

5 výrobky

 1. -15%
  Dripper Hario Zebrang V60-01 Flat - black
  Dripper Hario Zebrang V60-01 Flat - black
  včetně DPH 559Kč
  Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 499Kč (+13%)
  Doporučená cena výrobce 659Kč (-15%)

  wish list

 2. -14%
  Nádoba Hario Zebrang Coffee Canister
  Nádoba Hario Zebrang Coffee Canister
  včetně DPH 719Kč
  Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 629Kč (+15%)
  Doporučená cena výrobce 839Kč (-14%)

  wish list

 3. -15%
  Kávový filtr Hario Zebrang V60-01 - 50 szt - white
  Kávový filtr Hario Zebrang V60-01 - 50 szt - white
  včetně DPH 109Kč
  Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 79Kč (+38%)
  Doporučená cena výrobce 129Kč (-15%)

  wish list

 4. -15%
  Termohrnek Hario Zebrang Insulated Mug
  Termohrnek Hario Zebrang Insulated Mug
  včetně DPH 1079 Kč
  Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 949Kč (+14%)
  Doporučená cena výrobce 1279 Kč (-15%)

  wish list

 5. -15%
  Sada Hario Basic Set Outdoor
  Sada Hario Basic Set Outdoor
  včetně DPH 4189 Kč
  Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 3829 Kč (+10%)
  Doporučená cena výrobce 4969 Kč (-15%)

  wish list

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

5 výrobky

Vymazat

Hario a historie a vášeň pro kávu

Značka Hario má bohatou historii, sahající až do roku 1921, kdy byla založena v Japonsku. Původně se firma specializovala na výrobu skleněných laboratorních výrobků. Během svého rozvoje přenesla svou vášeň do výroby kávových pomůcek nejvyšší kvality a kuchyňského vybavení. Díky vysokým standardům kvality společnost vyráběla také sklo používané ve světlometech automobilů. Odborníci značky Hario o skle vědí téměř vše, co je zárukou nejvyšší kvality produktů. Kombinace tradice, inovace a vášně umožnila značce Hario zaujmout jedno z předních míst mezi výrobci příslušenství ke kávě. Stejně jako milovníci tohoto nápoje, kteří hledají stále nové chutě, tak japonská značka objevuje stále nové způsoby přípravy dokonalé kávy.

Nejoblíbenější produkty od Hario

Jedním z nejznámějších produktů japonské značky je bezpochyby Dripper V60. Neskutečně jednoduchý ve stylu, unikátní dripper pro přípravu kávy dodává každému šálku nápoje jedinečnou chuť a aroma. Díky speciálnímu tvaru a preciznosti provedení umožňuje dripper Hario V60 ideální extrakci plné chuti kávy. Díky přesným otvorům na dně dripperu může uživatel kontrolovat rychlost přelévání vody, aby přizpůsobil proces přípravy svým individuálním preferencím. Drippery nabízené japonskou značkou jsou vyrobeny převážně ze skla, ale také z keramiky a kovu. Keramický dripper Hario se perfektně hodí pro přípravu kávy a bude skvělou ozdobou každé kuchyňské police.

V nabídce značky jsou také další příslušenství pro milovníky přípravy kávy. Pohodlné mlýnky na kávu od Hario umožní přesné mletí zrn, připraví je dokonale na proces vaření. Váhy Hario jsou nezbytným nástrojem pro kávové nadšence, kteří chtějí přesně měřit složky a dosáhnout ideálních poměrů při přípravě kávy. Díky přesnosti a preciznosti vah Hario je možné dosáhnout vždy perfektních výsledků. Mezi produkty Hario nesmějí chybět samozřejmě filtry na kávu.

Drippery Hario V60 a další modely zakoupíte online na 8a.cz

V naší nabídce nabízíme široký výběr příslušenství ke kávě značky Hario, včetně již kultovního dripperu V60. Všechny produkty tohoto výrobce se skvěle osvědčí při outdoorových výletech, na dovolené, služební cestě i každodenním používání. Produkty japonské značky si získaly uznání jak mezi profesionály, tak mezi milovníky kávy, kteří si připravují oblíbený nápoj v domácím prostředí. Ponořte se do světa Hario a objevte jedinečnou chuť kávy, která okouzlí i ty nejnáročnější milovníky kávy.