top

Haago

Společnost Haago je výrobcem ohřívačů rukou a chodidel, které vám zajistí pohodlí během aktivit v chladném počasí. Jsou ideální na outdoorové výlety, túry po horských stezkách nebo lyžování. Prohlédněte si spolehlivé ohřívače Haago v obchodě 8a.cz!
3
výrobky
Zobrazení Mřížka Seznam

3 položek

na stránce
 1. -30%
  Ohřívač Haago Foot Warmer Insole

  wish list

 2. -30%
  Ohřívač Haago Hand Warmers

  wish list

 3. -30%
  Ohřívač Haago Toe Warmers

  wish list

Zobrazení Mřížka Seznam

3 položek

na stránce

Haago - zdroj tepla, kdykoli ho potřebujete

Jsou dny, kdy je na turistické stezce těžké zahřát si ruce nebo chodidla. To je také problém, který dobře znají všichni milovníci lyžování nebo horolezectví. Při velmi nízkých teplotách mohou být vhodné rukavice nebo boty nedostačující. V takových situacích jsou vynikající volbou speciální ohřívače rukou a chodidel Haago. Polštářky, které fungují po mnoho hodin, udržují v zimních podmínkách správnou teplotu rukou a chodidel. Značka nabízí různé velikosti a tvary ohřívačů, takže je lze optimálně přizpůsobit vašim potřebám. Ohřívače této značky používají turisté, sportovci a osoby pracující v extrémních povětrnostních podmínkách.

Jak fungují ohřívače Haago?

Všechny ohřívače této značky se automaticky aktivují při kontaktu s kyslíkem. Stačí otevřít fóliový obal, protřepat sáček a přibližně po 5 minutách začne ohřívač nabírat teplotu. Po aktivaci bude ohřívač hřát až 10 hodin. To znamená, že jedna sada ohřívačů postačí na většinu celodenních túr nebo jiných sportovních aktivit. Ohřívače Haago využívají princip oxidace železa. Při tomto procesu se uvolňuje velké množství tepla a při chemické reakci vzniká pouze rez. Díky tomu jsou ohřívače šetrné k životnímu prostředí a nevznikají při nich žádné chemikálie, které by byly škodlivé pro životní prostředí.