top

Grangers

Grangers je značka, která patří ke světové špičce ve výrobě impregnantů a detergentů na oděvy, obuv a turistické vybavení. Značka Grangers je také známá svou péčí o životní prostředí.
30
výrobky
Zobrazení Mřížka Seznam

30 položek

na stránce
 1. -15%
  Impregnace Grangers Tent and Gear Repel 500ml

  wish list

 2. -19%
  Sada Grangers Tent & Gear Care Kit

  wish list

 3. -15%
  Impregnace Grangers Down Repel OWP 300ml

  wish list

 4. -15%
  Sada Grangers Footwear Care Kit OWD

  wish list

 5. -15%
  Sada Grangers Down Care Kit

  wish list

 6. -15%
  Sada Grangers Down Wash Kit

  wish list

 7. -15%
  Vložky do bot Grangers G10 Memory+

  wish list

 8. -20%
  Vložky do bot Grangers G30 Stability

  wish list

 9. -15%
  Vložky do bot Grangers G20 Trek

  wish list

 10. -15%
  Sada Grangers Active Wear Kit

  wish list

 11. -15%
  Impregnace Grangers G-Wax 80 g

  wish list

 12. -15%
  Impregnace Grangers Fabsil 1000ml

  wish list

Zobrazení Mřížka Seznam

30 položek

na stránce

Skvělá impregnace na boty, bundy, batohy a stany - Grangers

Významnou součástí kolekce tohoto výrobce tvoří impregnační prostředky, které zabraňují rychlému nasáknutí materiálů. Správná impregnace na boty Grangers zajistí, že vaše obuv bude mnohem lépe fungovat v dešti nebo na sněhu a svršek nebude nasákat vodu. Ať už se jedná o lícovou kůži, semiš nebo textil, impregnační prostředky Grangers zajistí, že vaše boty budou optimálně chráněny proti vodě. Kožené trekové boty lze renovovat voskem nebo impregnací ve spreji, aby se obnovil jejich vzhled a výkonnostní vlastnosti. Velkou část kolekce tvoří také nepromokavé impregnace na nepromokavé bundy a další turistické oblečení. Skvěle obnovují původní vlastnosti bundy. Pro obnovu vaší turistické výbavy doporučujeme impregnační prostředky na stany a batohy. K udržení čistoty oblečení potřebujete prací prostředek Grangers. V případě mikin, bund a funkčních triček je důležité dobře pečovat o jejich vlastnosti. To umožní speciální prací prostředek na péřové bundy, fleecové bundy, softshellové bundy, merino vlnu a termoprádlo. Bez ohledu na to, jaké oblečení používáte, v nabídce Grangers jistě najdete prostředky vhodné pro jeho péči.

Impregnace na špičkové turistické oblečení a vybavení - Grangers

Značný počet impregnačních a pracích prostředků se může pochlubit označením bluesign®, které se uděluje pouze výrobkům vyvinutým za podmínek šetrných k životnímu prostředí. Kapaliny na praní a impregnace Granger jsou oblíbené u turistů i profesionálních uživatelů, protože pomáhají správně pečovat o moderní technické oblečení a outdoorové vybavení. Při dostatečně častém používání může impregnace výrazně prodloužit životnost vašeho vybavení a poskytnout mu plné ochranné vlastnosti po celou dobu jeho životnosti.