top

GORE-TEX PRO Most Rugged

Nový materiál GORE-TEX® PRO Most Rugged je vysoce odolný a plně chráněný proti dešti a sněhu. Kultovní membrána ve své nejsilnější verzi. Podívejte se na horské bundy a kalhoty, které se osvědčí i na těch nejnáročnějších cestách!
Zobrazení Mřížka Seznam

7 výrobky

 1. -17%
  Dámská nepromokavá bunda s membránou Arcteryx Beta AR Jacket - black sapphire
  Dámská nepromokavá bunda s membránou Arcteryx Beta AR Jacket - black sapphir...
  včetně DPH 12149 Kč
  Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 12499 Kč (-2%)
  Doporučená cena výrobce 14669 Kč (-17%)

  wish list

 2. -24%
  GORE TEX bunda dámská Arcteryx Beta AR Jacket - solasta
  GORE TEX bunda dámská Arcteryx Beta AR Jacket - solasta
  včetně DPH 10999 Kč
  Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 11249 Kč (-2%)
  Doporučená cena výrobce 14661 Kč (-24%)

  wish list

 3. -29%
  Nepromokavé kalhoty dámské Arcteryx Beta AR Pant - black/black
  Nepromokavé kalhoty dámské Arcteryx Beta AR Pant - black/black
  včetně DPH 8249 Kč
  Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 7349 Kč (+13%)
  Doporučená cena výrobce 11729 Kč (-29%)

  wish list

 4. -15%
  GORE TEX kalhoty dámské Arcteryx Alpha Pant - black
  GORE TEX kalhoty dámské Arcteryx Alpha Pant - black
  včetně DPH 7224 Kč
  Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 7549 Kč (-4%)
  Doporučená cena výrobce 8559 Kč (-15%)

  wish list

 5. -21%
  Membránové kalhoty Norrona Lofoten Gore-Tex Pro Pants - arednalin/rhub
  Membránové kalhoty Norrona Lofoten Gore-Tex Pro Pants - arednalin/rhub
  včetně DPH 12549 Kč
  Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 10934 Kč (+15%)
  Doporučená cena výrobce 15900 Kč (-21%)

  wish list

 6. -23%
  Kalhoty s membránou Norrona Lofoten Gore-Tex Pro Pants - hawaiian surf
  Kalhoty s membránou Norrona Lofoten Gore-Tex Pro Pants - hawaiian surf
  včetně DPH 12199 Kč
  Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 11204 Kč (+9%)
  Doporučená cena výrobce 15900 Kč (-23%)

  wish list

 7. -17%
  Dámská bunda Arcteryx Beta AR Jacket - black
  Dámská bunda Arcteryx Beta AR Jacket - black
  včetně DPH 12149 Kč
  Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 12699 Kč (-4%)
  Doporučená cena výrobce 14669 Kč (-17%)

  wish list

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

7 výrobky

Vymazat

Nový GORE-TEX® PRO Most Rugged - ještě odolnější horské oblečení

GORE-TEX® PRO je mezi mnoha milovníky hor synonymem pro nejpevnější horské oblečení na trhu. Bundy a kalhoty z tohoto laminátu byly vždy navrženy pro ty největší výzvy a nejnáročnější povětrnostní a terénní podmínky. Proto se tato membrána používá v bundách pro horolezce a himálajské lezce nebo pro osoby provozující extrémní lyžování. Nový materiál GORE-TEX® PRO Most Rugged byl vyvinut s ohledem na tyto aktivity. Jedná se o nový standard v oblasti horského a sportovního oblečení, který nabízí ještě větší odolnost než dříve. Profesionálové, kteří neustále překonávají hranice nemožného, potřebují nejvyšší úroveň podpory. To je nová technologie GORE-TEX®, která je nyní k dispozici všem, kdo hledají nejodolnější bundy a kalhoty do extrémních povětrnostních podmínek v horách i mimo ně.

Technologie GORE-TEX® PRO Most Rugged

Při výběru bund a kalhot s touto technologií si můžete být jisti, že jste si vybrali nejsilnější outdoorové oblečení na trhu. Speciální třívrstvá vrstva je velmi silná a zcela chrání před deštěm, sněhem a větrem. Na vnější straně laminátu se používají pouze vybrané materiály ze silných vláken 70-200 denierů a vhodné vazby. Díky tomu je výsledná tkanina velmi odolná proti proříznutí, oděru a jinému mechanickému poškození. Takové oblečení poskytuje pohodlí při pohybu ve skalách a ledu, aniž byste se museli obávat snadného poškození oděvu.

Střední vrstvu laminátu GORE-TEX® PRO Most Rugged tvoří špičková membrána. Mikropory v jeho struktuře jsou dostatečně malé na to, aby blokovaly kapky vody, a tvoří tak neproniknutelnou bariéru proti dešti nebo sněhu. Tato vrstva plně zabraňuje pronikání vody dovnitř. Zároveň jsou póry dostatečně velké, aby jimi mohly procházet molekuly vodní páry. Prodyšnost nižší než 9 RET zajišťuje pohodlné podmínky během fyzické aktivity tím, že účinně odvádí vlhkost produkovanou tělem ven. Uvnitř laminátu GORE-TEX® PRO Most Rugged je speciální látková podšívka, která je příjemná na dotek a zároveň odvádí vlhkost. Díky své hladké struktuře se snadno vrství na bundy a kalhoty přes jiné oděvy.

Výrobky GTX jsou testovány na hranici možností

Všechny výrobky GORE-TEX® jsou testovány jak v laboratořích, tak zkušenými uživateli v přírodě. Nejtěžší testy samozřejmě absolvují bundy a kalhoty s technologií GORE-TEX® PRO Most Rugged. Tyto oděvy byly testovány jako plně nepromokavé v těch nejnáročnějších podmínkách, takže se na ně můžete spolehnout i v těch nejprudších lijácích, vichřicích a vánicích. Nezáleží jen na nepromokavosti laminátu, ale také na všech konstrukčních detailech, jako jsou utěsněné švy a zipy, správně navržená regulace kapuce, suché zipy na rukávech a větrací otvory v podpaží. Všechny tyto prvky musí zajistit úplnou nepromokavost v případě deště. Výrobky s novým materiálem GORE-TEX® PRO Most Rugged vynikají extrémně náročnými testy, které prokazují odolnost materiálu proti oděru. Díky sofistikovanému postupu měření mohou laboratoře dokonale napodobit vícedenní používání bund s batohy nebo opakované odřeniny o skály. Modely, které projdou těmito testy bez úhony, mají záruku, že budou dobře fungovat i v náročném horském prostředí.

Nový GORE-TEX® PRO Most Rugged - bundy a kalhoty

Nosítka s nejvýkonnější technologií GORE® jsou modely určené pro extrémní použití. Od horolezectví na nejtěžších stěnách světa až po lezení v ledu a skialpinismus - jsou připraveny na všechny výzvy. Maximální odolnost proti poškození je ideální pro překonávání úzkých roklí a časté tření o vyčnívající kameny a ostré kusy ledu. Zvýšená odolnost také znamená, že ani ten nejtěžší batoh na vašich ramenou nedokáže bundu poškodit, a to ani po mnoha horských výpravách. Důležité je, že technologii GORE-TEX® PRO Most Rugged lze použít pouze na vybrané panely, které jsou nejvíce náchylné k poškození. Díky tomu ji lze použít v široké škále modelů, a to i v kombinaci s dalšími dvěma novými technologiemi řady GTX PRO. Podívejte se na nový GORE-TEX® PRO ve všech jeho podobách!