top

GOG

Značka GOG je světoznámým výrobcem vysoce kvalitních sportovních brýlí. Sluneční brýle poskytují dostatečnou ochranu před škodlivým UVA a UVB zářením.
Zobrazení Mřížka Seznam

39 výrobky

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

39 výrobky

Vymazat

GOG – kompletní ochrana očí při sportovních aktivitách

Každý outdoorový nadšenec ví, jak důležitá je ochrana očí. Při jízdě na kole, lyžování nebo běhu musíme chránit oči před proudem vzduchu a hmyzem. I při pěší turistice nebo horolezectví bychom však měli mít kvalitní brýle, které zastaví UV záření, jež škodí našim očím. To je posláním značky GOG, která navrhuje a vyrábí sluneční brýle a brýle pro nejnáročnější uživatele. Design značky inspirovaný slunnou Kalifornií osloví nejen sportovce. Mezi dostupnými modely je mnoho modelů určených pro každodenní používání ve městě. Široká nabídka brýlí GOG zahrnuje modely do různých povětrnostních podmínek, od brýlí pro plné slunce až po brýle, které propouštějí téměř všechno světlo a které lze používat i v noci. Modely se zvýšeným kontrastem jsou ideální pro použití na vodě a v zasněžených podmínkách. K dispozici jsou také speciální brýle a brýle do mlhy.

Široký výběr slunečních brýlí GOG

Velmi široká nabídka modelů usnadňuje každému uživateli výběr toho pravého. V závislosti na vykonávané činnosti si můžete vybrat vhodné brýle. Všestranné turistické modely jsou ideální na dlouhé túry. Jsou také oblíbenou volbou pro každodenní použití. Jsou ideální pro prázdninové kempování. Sportovní cyklistické a běžecké brýle GOG dokonale chrání oči při rychlém pohybu na stezkách. Větší čočky než u jiných modelů nabízejí široké zorné pole, které je nezbytné k pozorování cesty před námi a celého okolí. U modelů určených pro horské aktivity se používají o něco rozsáhlejší kryty na bocích rámů. Chrání před slunečními paprsky odrážejícími se od sněhu, které se dostanou do očí. V nabídce GOG najdete také sluneční brýle pro každodenní použití, takže vaše oči budou v létě vždy dobře chráněny, ať už sportujete, nebo jen odpočíváte na slunci.

Všechny modely brýlí splňují příslušné normy v Evropě, Spojených státech a Austrálii, takže si můžete být jisti jejich vysokou kvalitou. Módní designy rámů jsou inspirovány kalifornským létem, takže vypadají skvěle. Jsou ideální pro nejteplejší období roku a nabízejí maximální přehlednost bez ohledu na to, jakou činnost právě provozujete.

Moderní technologie znamená ještě lepší obraz

V modelech je použita řada moderních technologií, které umožňují zachovat maximální ostrost obrazu i za ztížených světelných podmínek. Polarizační sluneční brýle GOG zlepšují kontrast a umožňují ostřejší vidění při ostrém slunečním světle. Snižují také odrazy, takže se váš zrak výrazně méně unavuje a detaily okolí jsou mnohem jasnější. Fotochromatické brýle GOG se často volí pro celodenní používání. Jedná se o nejmodernější modely, které nabízejí automatické přizpůsobení jasu brýlí intenzitě světla. Takové řešení zajišťuje, že tato skla mají optimální vlastnosti jak při zatažené obloze, tak při plném slunečním svitu. Sluneční brýle jsou nezbytným doplňkem výbavy během slunečných dnů, který vám umožní dostatečně chránit oči před škodlivým slunečním zářením a zároveň poskytne fantastický obraz. V nabídce GOG najdeme také modely přizpůsobené pro použití v horších světelných podmínkách. Zcela průhledné čočky jsou nutností, pokud se věnujeme aktivitě po setmění.

Kromě technologií spojených s výrobou čoček, které mají zajistit co nejlepší kvalitu vidění, se brýle GOG vyznačují také pokročilými rámečky. Speciálně vybrané pevné materiály zajišťují vysokou odolnost celé konstrukce. Díky optimálnímu přizpůsobení tvaru obličeje nosních sedýlek a stranic zůstávají brýle stabilní i při velmi dynamických aktivitách. Některé modely GOG mají také možnost instalace tenkých pásků místo stranic, díky nimž brýle vypadají jako klasické brýle. Nejčastěji se jedná o modely určené pro běžecké lyžování, ale používají se i při jízdě na horském kole. Jsou vybaveny přídavnými panely a poskytují ještě lepší ochranu proti větru a potu. Brýle určené pro použití v horách mají obvykle přídavné bočnice, které zabraňují pronikání slunečních paprsků odrážejících se od sněhu do očí.

GOG – oblíbené kategorie

Sluneční brýle GOG Běžecké brýle GOG Lyžařské brýle GOG