top

Nástupové boty Garmont

Turistické boty Garmont® jsou ideální pro nízké horolezecké trasy, skalní lezení, lehký treking a via ferraty. Jinými slovy, všude tam, kde potřebujete oporu, stabilitu a vynikající přilnavost k zemi.
Zobrazení Mřížka Seznam

24 výrobky

na stránce
 1. -10%
  Boty Garmont Dragontail G-Dry - octane/red

  wish list

 2. -40%
  Nástupové boty Garmont Dragontail - green

  wish list

 3. -40%
  Nástupové boty Garmont Dragontail - black

  wish list

 4. -40%
  Boty Garmont Dragontail G-Dry - dark grey

  wish list

 5. -10%
  Nástupové boty Garmont Dragontail LT - black/orange

  wish list

Zobrazení Mřížka Seznam

24 výrobky

na stránce
Vymazat

Nástupové boty Garmont - široký výběr modelů

Jak se na italskou značku Garmont, jejíž přístupová obuv je vyrobena pouze z materiálů nejvyšší kvality. Díky tomu má mnoho žádoucích vlastností. Je mimořádně pružný a odolný. Výrobce nabízí širokou škálu modelů, díky čemuž je nástupové boty Garmont mimořádně univerzální! V nabídce najdete výrobky s pružnější podrážkou, která více tlumí, i modely s pevnější konstrukcí, které lze využít nejen při chůzi po stěně. V nabídce výrobce najdete boty vyloženě nástupové, ale také takové, které se úspěšně hodí na trekking nebo via ferraty!

Moderní technologie

Nástupové boty Garmont využívají mnoho technologií, které se nacházejí v ostatních modelech značky. Pokud potřebujete větší ochranu před nepřízní počasí, vyberte si modely s membránou GORE-TEX® nebo G-Dry. Ty nejenže ochrání vaše nohy před promočením, ale také vám umožní zachovat pohodlnou prodyšnost. Aby byla obuv chráněna před náhodným mechanickým poškozením, mají na kritických místech lemy. Díky nim se nemusíte obávat překážek vyčnívajících ze stezky nebo ostrých kamenů. Nejdůležitějším prvkem obuvi je však bezpochyby podrážka. Nástupové boty Garmont je nabízena se širokým výběrem řešení od různých výrobců. Proto je dobré se zamyslet nad tím, k čemu budeme nové boty používat. Pokud chcete překonávat delší vzdálenosti, budou správnou volbou modely s tužší podrážkou. Pokud potřebujete maximální tření, měli byste zvolit měkčí pryžové směsi!

Nástupové boty značky Garmont v nabídce obchodu 8a.cz

V našem obchodě najdete dámské i pánská Nástupové boty Garmont! V závislosti na vašich preferencích si v jejich nabídce jistě vyberete ideální model! Můžete si vybrat z výrobků odolných proti dešti nebo se zaměřit na funkční stránku obuvi. Ať už se chystáte na via ferratu, nebo jen hledáte něco na stěnu, nástupové boty Garmont splní všechna vaše očekávání!