top

Funkční spodní prádlo Salomon

Termoprádlo Salomon® je základem, na kterém postavíte další vrstvu prodyšného oblečení. Je to základní prvek, který vás udrží v suchu a pohodlí.
Zobrazení Mřížka Seznam

4 výrobky

 1. -13%
  Sportovní podprsenka Salomon Cross Run Bra - deep black
  Sportovní podprsenka Salomon Cross Run Bra - deep black
  včetně DPH 1039 Kč
  Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 1099 Kč (-5%)
  Doporučená cena výrobce 1199 Kč (-13%)

  wish list

 2. -30%
  Funkční mikina Salomon Sntial Wool LS Top - laurel wreath
  Funkční mikina Salomon Sntial Wool LS Top - laurel wreath
  včetně DPH 1539 Kč
  Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 1379 Kč (+12%)
  Doporučená cena výrobce 2200 Kč (-30%)

  wish list

 3. -33%
  Sportovní podprsenka Salomon Cross Run Bra - grape leaf
  Sportovní podprsenka Salomon Cross Run Bra - grape leaf
  včetně DPH 859Kč
  Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 789Kč (+9%)
  Doporučená cena výrobce 1290 Kč (-33%)

  wish list

 4. -44%
  Sportovní podprsenka Salomon Move'On Bra - black
  Sportovní podprsenka Salomon Move'On Bra - black
  včetně DPH 719Kč
  Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 647,10Kč (+12%)
  Doporučená cena výrobce 1289 Kč (-44%)

  wish list

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

4 výrobky

Vymazat

Termální prádlo Salomon - technická volba do hor

Hledáte termoaktivní oblečení vynikající kvality? Hledáte osvědčená řešení a nekompromisní kvalitu? Pokud ano, pak zvolte spodní prádlo francouzské značky Salomon, bude to skvělé rozhodnutí. Tento výrobce již desítky let dokazuje, že neuznává polovičatá opatření. Kombinuje moderní technologie s vysoce kvalitními tkaninami a desetiletími zkušeností. Výsledkem jsou maximálně propracované výrobky, jako například termoprádlo Salomon! První vrstva oblečení při venkovních aktivitách je nesmírně důležitá pro náš tepelný komfort. Termo oblečení Salomon bylo navrženo do nejmenších detailů, takže nezpůsobuje podráždění ani oděrky. Termo oblečení Salomon je navrženo pro maximální volnost pohybu, ať už se věnujete turistice, trekingu, běhu nebo lyžování. Nabízíme dámské i pánské termoprádlo Salomon! Každý si tak jistě najde něco, co mu bude vyhovovat. Kolekce zahrnuje podprsenky, legíny a mikiny Salomon. Snadno tak najdete tu správnou sadu pro své plány!

Základní vrstva je klíčem k tepelnému komfortu!

První vrstva oblečení má při aktivitě zásadní význam. Proč? Protože termoprádlo Salomon bude v kontaktu s naší pokožkou. Proto nám musí zajistit dostatečnou prodyšnost, aby se snížilo riziko přehřátí. Do popředí se dostávají také rychleschnoucí vlastnosti. Tkanina, která přijde do styku s potem, ho musí velmi rychle absorbovat a předat ve formě vodní páry dalším vrstvám oblečení. Teprve pak si můžeme užívat pohodlí suché pokožky! Salomon termoprádlo musí také izolovat proti chladu. Kombinace všech těchto funkcí znamená, že můžete zůstat v pohodlí, ať už děláte cokoli! Navíc díky speciální konstrukci švů nebo absenci švů u některých modelů se nemusíte obávat odřenin nebo podráždění pokožky. Tkaniny, ze kterých je prádlo vyrobeno, jsou výjimečně měkké a příjemné na dotek. Vhodné přídavky elastických vláken zajišťují plnou volnost pohybu.