top

Funkční spodní prádlo Majesty

Termoprádlo Majesty ® je základní vrstvou outdoorového oblečení, která přilne přímo k pokožce a je zodpovědná za pocit tepelného komfortu a sucha. Zabraňuje přehřátí i podchlazení.
Zobrazení Mřížka Seznam

14 výrobky

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

14 výrobky

na stránce
Vymazat

Termoprádlo značky Majesty skvělé na hory a lyžování!

Polská značka Majesty je světoznámý výrobce lyží nejvyšší kvality. Při jejich výrobě používá společnost ty nejlepší suroviny a propracovaný design. Nejinak je tomu i v případě termoprádla. Pokud tedy hledáte první vrstvu horského oblečení, která vás nikdy nezklame, termoprádlo Majesty je ideální volbou. Značka si ve svých výrobcích zakládá na syntetických materiálech nejvyšší kvality. Ty mají mnoho žádoucích vlastností pro milovníky turistiky, lyžování a seskoků padákem. Spodní prádlo je navrženo tak, aby vám poskytlo maximální pohodlí jak ve chvílích odpočinku, tak při extrémní námaze. Pozornost byste měli věnovat také vzhledu oblečení polské značky. Je inspirován grafikou, kterou najdete na lyžích! Díky tomu bude termo prádlo Majesty dokonalým doplňkem našeho stylingu. Značka také sází na moderní design. Kapuce a dokonce i mikiny tu nejsou ničím neobvyklým! Mnoho modelů termooblečení má také praktické kapsy na drobnosti.

Syntetické konstrukce jsou klíčem k tepelnému komfortu

První vrstva horského oblečení je nesmírně důležitá pro náš tepelný komfort. termoprádlo Majesty je jediné, které přichází do styku s naší pokožkou. Díky tomu musí plnit mnoho funkcí. Prvním z nich je účinná absorpce a přenos potu vytvořeného na pokožce do dalších vrstev oblečení. Díky tomu jsme schopni udržet naši pokožku v suchu. Rychleschnoucí vlastnosti jsou v tomto případě také neocenitelné. Díky nim tkanina rychle schne a v kombinaci s plochými švy nezpůsobuje nepohodlí ani podráždění pokožky. Mnoho modelů má speciální bakteriostatickou úpravu, která zabraňuje rychlému množení bakterií způsobujících nepříjemný zápach! Kolekce značky zahrnuje pánské i dámské termoprádlo Majesty Každý si tak může najít první vrstvu horského oblečení podle svých preferencí. Vysoká kvalita zpracování je zárukou, že nás naše nové termoprádlo bude provázet po mnoho sezón.