top

Fleecové oblečení The North Face

Fleecové bundy THE NORTH FACE® jsou zárukou špičkového zpracování a vynikající funkčnosti. Chrání před chladem a lze je použít jako střední vrstvu i jako funkční svrchní oděv.
Zobrazení Mřížka Seznam

1 výrobky

 1. -43%
  Fleecová mikina dámská The North Face Alpine Polartec 200 FZ Jacket - tnf black
  Fleecová mikina dámská The North Face Alpine Polartec 200 FZ Jacket - tnf bla...
  včetně DPH 1689 Kč
  Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 1769 Kč (-4%)
  Doporučená cena výrobce 2990 Kč (-43%)

  wish list

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

1 výrobky

Vymazat

The North Face fleece - konstrukce testovaná v boji

Málokterý výrobek si získal srdce outdoorových fanoušků tak rychle jako fleece. Po desetiletích je to stále jedna z nejoblíbenějších tras pro začátečníky i pokročilé turisty. Proč tomu tak je? Hlavně proto, že kvalitní fleece je velmi funkční. Může sloužit jako svrchní oděv v chladných a slunečných dnech a dobře poslouží i jako mezivrstva zimního horského oblečení. Také rouna The North Face jsou vyrobena z mimořádně kvalitních materiálů, které obvykle dodává společnost Polartec®. Od jejího názvu je odvozeno slovo fleece, protože to byl právě tento americký výrobce, který tuto tkaninu vyvinul jako první. Značka The North Face se kromě funkčnosti věnuje také ekologii. V rouně se často používají recyklované materiály, aby se snížila uhlíková stopa výrobního procesu.

Jaké jsou vlastnosti moderní fleecové tkaniny?

Fleece se k masám nedostal náhodou, ale díky své neuvěřitelné funkčnosti. Fleece značky North Face je prodyšný, takže umožňuje odpařování vlhkosti z pokožky během aktivity. Vysoce kvalitní tkanina je měkká na dotek a nedráždí pokožku během aktivity. Jeho izolační vlastnosti minimalizují riziko prochladnutí těla. Kombinace těchto vlastností činí fleece mimořádně všestranným. Umožňuje tělu udržovat optimální teplotu a poskytuje potřebnou podporu během cvičení. Rychleschnoucí vlastnosti tkaniny znamenají, že "nenasákne" vodu, a i když se tak stane, rychle uschne. Díky tomu je fleece The North Face vhodný pro kempování a dlouhé túry. Díky důrazu na detail jsou modely amerického výrobce odolné a poskytují další praktičnost.

The North Face fleeces v internetovém obchodě 8a.cz

V nabídce našeho internetového obchodu najdete řadu modelů tohoto výrobce. Pokud je však pro vás klasický fleece příliš teplý, vyplatí se podívat se na nabídku fleecové mikiny The North Face Ať už si vyberete cokoli, získáte produkt špičkové kvality, který vás nikdy nezklame. Ať už se chystáte na túru nebo jen tak na výlet, fleece od The North Face je ideální volbou. Fleece značky je zárukou podpory ve chvílích intenzivní námahy. Díky odolné tkanině se váš nový nákup stane dlouhodobým společníkem při outdoorových dobrodružstvích.